Domowa stacja ładowania samochodów elektrycznych - Made In Germany

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Domowa stacja ładowania samochodów elektrycznych - Made In Germany

TECHNIVOLT 100 to wallbox do szybkiego i bezpiecznego ładowania e-samochodu w domu. Dzięki mocy ładowania 11 kW można skutecznie naładować elektryka, również o większej pojemności akumulatora. Wallbox wyposażony jest w gniazdo ładowania typu 2, o wysokiej wydajności. TECHNIVOLT 100 w 100% spełnia najwyższe standardy wydajności i jakości.

aktualizacja: 2022-07-26 05:47:22

Wallbox ma wszechstronne możliwości montażowe. Można go zamontować w garażu lub na podjeździe - czyli wszędzie tam, gdzie zazwyczaj parkuje się samochód elektryczny. Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą zamontować wallboxa do ściany: TECHNIVOLT 100 może być również zamontowany na filarze.

Wszechstronne zastosowanie TECHNIVOLT 100 wynika również z cech jego obudowy. Wallbox jest solidnie i bezpiecznie zabudowany, aby sprostać pracy na zewnątrz. Jest on odporny na różne czynniki zewnętrzne, nie tylko czystą wodę deszczową. Ponieważ kurz lub nawet próba uszkodzenia, mogą zmniejszyć wydajność stacji ładowania. Dlatego TECHNIVOLT 100 ma klasę ochrony IP54. Oznacza to, że jest dobrze chroniony przed kurzem, niepożądanym kontaktem i bryzgami wody.

TECHNIVOLT 100 to elastyczność, oszczędność i pewność, że samochód elektryczny jest w pełni naładowany przez noc i następnego ranka działa niezawodnie.

www.technivolt.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!