Jakie akcesoria dokupić do odkurzacza centralnego?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie akcesoria dokupić do odkurzacza centralnego?

Odpowiedź eksperta: System centralnego odkurzania ma duży potencjał rozbudowy o wyposażenie uzupełniające. Wśród polecanych akcesoriów szczególnie przydatna jest tzw. szufelka automatyczna KitVac. Montowana najczęściej w cokole szafek kuchennych i łazienkowych lub w tzw. wiatrołapie. Wszelkie drobne zabrudzenia, spadające na podłogę, można tylko podmieść szczotką i z łatwością zassać - bez potrzeby wyciągania węża ssącego.

aktualizacja: 2021-05-04 12:04:28

Ciekawa i bardzo przydatna w każdym domu jest specjalnie wyprofilowana i uszczelniona ssawka zbierająca pył powstający przy wierceniu. Ssawka ma otwór na wiertło. Podłączona do rury ssącej odkurzacza, usuwa skutecznie i na bieżąco wszelkie zanieczyszczenia. Pył w 100% trafia bezpośrednio do instalacji systemu, nie osiadając wszędzie wokół w pomieszczeniu. Unikamy tym samym wdychania nieprzyjemnego i szkodliwego kurzu budowlanego, co jest ogromnie istotne.

Warta zakupu jest również ssawka obrotowa (o 180 stopni) do podłóg, wykonana z naturalnego włosia. Dopasowuje się idealnie do cokołów ścian i innych nietypowych kształtów w domu, co umożliwia dokładne sprzątnięcie w każdym zakamarku. Jest wyjątkowo wygodna, i co ważne, bardzo delikatna dla podłóg i mebli.

Robert Zdybel
Doradca techniczno-handlowy COMFORT SYSTEM
fot. COMFORT SYSTEM

Dodaj komentarz

time image
time image
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje