Kronika klanu Wezyr

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-02-23 11:43:48
Kronika klanu Wezyr
Tak więc powolutku, ale się kręci. A założony termin przeprowadzki nieuchronnie się zbliża – zostało jeszcze 5 miesięcy. Damy radę!... Czy nie damy? Takie wątpliwości miał w lutym 2009 roku Seb – jeden z najaktywniejszych forumowiczów klanu Wezyr. Czy dał radę?
Kronika klany Wezyr
(fot. Seb)

 Już po dwóch miesiącach od tego postu Seb napisał: Ostatni weekend spędziliśmy z całą rodziną, mieszkając już w nowym domu. Cały dzień praca (kładzenie paneli na piętrze i w sypialni, generalne etapowe sprzątanie kilogramów pyłu, kontakty, sprzątanie okolicy itd.), a wieczorem kominek, drinek i rozmowy do pierwszej (...). Doprowadzamy więc piętro domu do stanu „na czysto”, a dół na „prawie czysto”. Jest bosssko! Już się nie mogę doczekać następnego weekendu.

 

A więc jednak można! I nie tylko Seb jest tego potwierdzeniem, ale także inni Klanowicze projektu Wezyr. Na opisują oni swoje historie budowy Wezyrów, przepełnione poradami, przestrogami i ekstremalną dawką optymizmu – co dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na projekt – jest kopalnią bezcennej wiedzy i ogromnym wsparciem. Ponadto Klanowicze , którzy są w trakcie budowy Wezyrów lub ją ukończyli, dzielą się adresami z tymi, którzy wciąż mają wątpliwości, co do projektu – i chętnie pokazują własne domy – czyli wezyrowe projekty w realizacji (Basiula, widzę, że jesteś z okolic Lubina, więc jeśli chcesz zobaczyć Wezyra – Wezyr II 2G, to zapraszamy.), (Proponuję najpierw zobaczyć, co nam wyszło z tych przeróbek. Sami ocenicie, co wam potrzebne. Zapraszamy na wybrzeże. Popatrzcie, zanim zrobicie. Co do noclegu, to nie ma kłopotu. Co do oglądania – zapraszam w okolice Gdyni.). A tak to się zaczęło...

Szczęśliwi posiadacze

25.02.2007, 07:42
andrzej_i

Witam! Zostałem szczęśliwym posiadaczem projektu budowlanego o nazwie Wezyr 2. Czy są na forum podobni szczęśliwcy mający ten projekt. Andrzej

 

25.03.2007,
10:46 Isia
Witam! Jestem również posiadaczem tego projektu. Teraz w trakcie realizacji... Mam nadzieję, że uda mi się przebrnąć do końca:)

 

2.05.2007,
13:46 promyk

 

Witam wszystkich wezyrowych przyjaciół. Wybraliśmy wspólnie z mężem ten wspaniały projekt, który do tej pory napawa nas radością i pozwala cieszyć się niesamowitą prostotą i zarazem niezwykłością Wezyra II/2G. Zaczynamy budowę marzec 2008. Jesteśmy pod wrażeniem i nie możemy doczekać się zrealizowania marzeń o własnym domu. Wezyr od początku spodobał nam się ze względu na prostą konstrukcję, przestronność, możliwość zaplanowania siłowni w jednym pokoju:), a także oddzielne łazienki dla rodziców (mimo że nie mamy jeszcze dzieci). Wezyr wzbudził nasze zaufanie od początku. Kiedy mogę zobaczyć jakąś realizację Wezyra? My będziemy budować nasz dom w okolicach Łodzi, na wsi:). PS Dom jest piękny, mam jednak jedną obiekcję i wątpliwość na temat rozplanowania kuchni (tzn. zlewu i pieca) – trzeba to zmienić, aby nie biegać po całej kuchni z ziemniakami do odcedzenia. Pozdrawiam gorąco!

 

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Dasz radę” - dodatku do miesięcznika Budujemy Dom 3/2011

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
 Aria2 z pracowni MTM Styl
Aria2 z pracowni MTM Styl
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny