Dom Krąg w saunowisku - można w nim zamieszkać na próbę

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Dom Krąg w saunowisku - można w nim zamieszkać na próbę

Dom Krąg w saunowisku ma ściany z bali prostokątnych o grubości 90 mm, ale z pełną izolacją termiczną o grubości 160 mm (tak jak robi się to w typowych domach mieszkalnych z pełną izolacją termiczną). Zastosowanie ekologicznych płyt Steicoflex o grubości 160 mm (na życzenie izolację można pogrubić nawet do 200 mm) gwarantuje, że dom jest bardzo ciepły.

aktualizacja: 2021-06-02 06:03:00

Wszystkie płatwie dachu, które są widoczne wewnątrz domu są z bali okrągłych (tak jak cała konstrukcja dachu widoczna na zewnątrz tarasu i zadaszenia z drugiego boku domu), co sprawia, że budynek wyróżnia niepowtarzalny styl - okrągłe bale są wykończone grubymi sznurami jutowymi.

Oczywiście w tym domu izolacja termiczna dachu jest zamontowana na zewnątrz, a część ścian działowych wykonana jest w technologii szkieletu. Jako izolację dachu zastosowano niemiecki system firmy Bauder, czyli płyty poliuretanowe o grubości 160 mm (na życzenie można zwiększyć grubość izolacji dachu nawet do 240 mm).

www.wakodomy.pl
www.saunowisko.pl

Firma powiązana:
Wako

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje