Uruchomiliśmy nowy serwis - Nieruchomości

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-04-11 07:43:27
Uruchomiliśmy nowy serwis - Nieruchomości
"Nieruchomości" to nowy serwis dostępny w BudujemyDom.pl, przygotowany we współpracy z portalem Oferty.net. Zawiera najnowsze ogłoszenia sprzedaży działek oraz sprzedaży i wynajmu domów z całej Polski. Każdorazowo w serwisie publikowanych jest 20 tys. ofert - codziennie aktualizowanych - w tych dwóch kategoriach.

{single-image 19246}Intuicyjna i czytelna wyszukiwarka pozwala na bardzo szybkie dotarcie do właściwych ogłoszeń i zapoznanie się z ofertą w wybranej okolicy. Dodatkową zaletą serwisu jest także to, że prezentowane są w nim tylko te oferty, które zawierają zdjęcia. Dzięki temu internauta bardzo szybko zweryfikuje dostępne ogłoszenia.

 

Serwis adresujemy - tak jak cały nasz Portal - do wszystkich miłośników budownictwa jednorodzinnego, którzy przymierzają się do budowy domu i poszukują odpowiedniej działki lub chcą kupić gotowy dom do zamieszkania lub wykończenia. Z uwagi na to, że w serwisie są publikowane tylko najbardziej aktualne ogłoszenia z danego dnia strona jest dobrym miejscem do poszukiwania tzw. okazji. Za każdym razem, kiedy trafimy na odpowiednie ogłoszenie, będziemy mieć też pewność, że jest ono aktualne. Jeśli dodamy do tego ogromną liczbę publikowanych ofert, przez którą każdy użytkownik internetu będzie umiał się "przekopać" bez nadmiernej irytacji, otrzymujemy pełną funkcjonalność serwisu.

 

Oprócz możliwości poszukiwania aktualnych ofert działek i domów każdy użytkownik może zamieścić bezpośrednio w serwisie swoje zgłoszenie o poszukiwaniu określonej nieruchomości, może także przejrzeć spis agencji nieruchomości w Polsce oraz poznać listę działających deweloperów.

 

Warto dodać, że współpraca z serwisem Oferty.net zaowocowała obecnością BudujemyDom.pl na stronie . W konkretnych ogłoszeniach domów i działek stworzone zostały specjalne zakładki "Projekty domów" oraz "Budowa i remont", do których wiedzę dostarczyli nasi redaktorzy.

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny