BUDMA 2019 okiem TV Budujemy Dom!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
BUDMA 2019 okiem TV Budujemy Dom!

Byliśmy w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury, by - specjalnie dla Was - przygotować filmowe relacje o nowościach produktowych; materiałach, urządzeniach i rozwiązaniach przydatnych na Waszych budowach, w remontach i pracach wykończeniowych. Zapraszamy do oglądania, w akcji Ania Rękawek, prezenterka TV Budujemy Dom... zobaczcie koniecznie!

aktualizacja: 2020-02-12 11:57:46

Modułowy dach z blachy bez obróbek! Nowość Budmat

Dach z blachy, na którym dekarz nie musi wykonywać ręcznie obróbek? Specjalnie dla Was relacja z Budmy 2019: gotowe, dopasowane do pokrycia dachowego wiatrownice i gąsiory firmy Budmat. Największa korzyść to wysoka estetyka, fabryczna trwałość oraz oszczędność czasu wykonywania dachu. Obróbki modułowe są wyprodukowane z użyciem blach w tych samych kolorach co blachodachówki modułowe Budmat.

Nagrzewnica na budowie - bardzo potrzebna

Nagrodzona Złotym Medalem nagrzewnica MASTER BV500CR 150kW to nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin. Mniejsze nagrzewnice firmy Dantherm są wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym, w połączeniu z osuszaczem do przyspieszania etapów prac wymagających osuszania ścian i podłóg. Zobaczcie, jak możecie przyspieszyć budowę!

Brama garażowa FAKRO - nowy pomysł na bramę

FAKRO to nie tylko okna dachowe. BSS Supreme to energooszczędna brama segmentowa zaprojektowana z myślą o automatycznym sterowaniu (smarthome), bezpiecznym użytkowaniu (zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyn), wzmocniona w celu ochrony przed włamaniem. Zobaczcie naszą relację z wizyty na stoisku FAKRO na targach BUDMA 2019.

Dom, który jest podłączony do internetu - system Grenton

Firmę Grenton widzowie TV Budujemy Dom znają z filmu na naszym kanale YouTube. Odwiedziliśmy Grenton na targach Budma, by pokazać nowy produkt nagrodzony Złotym Medalem: GRENTON GATE HTTP to nowy moduł domu inteligentnego systemu Grenton. Umożliwia dwukierunkową komunikację z zewnętrznymi portalami, serwisami www oraz urządzeniami RTV. Dzięki modułowi dom może reagować na informacje uzyskane z internetu i np. w porę zamknąć okna przed burzą, zrezygnować z zaplanowanego podlewania ogrodu czy włączyć podgrzewanie podjazdu. Zobaczcie...

Maty i membrany na zielony dach

Zobacz filmy TV Budujemy Dom z wizyty na BUDMIE na stoisku firmy Griltex. Co wypatrzyliśmy? Nowości: Kompozyt drenażowy GXP 8 + 8 DREN złożony z rdzenia i dwóch warstw geowłókniny. Materiał zintegrowany z rurą drenarską, co ułatwia układanie i poprawia skuteczność drenażu. Mata tarasowa ISO DRAIN 3W - mata akumulacyjno-drenażowa na dachy zielone z roślinnością ekstensywną i intensywną.

Dach płaski! - teraz także z blachodachówki. Pierwsze wrażenia

Co zobaczyliśmy na Budmie na stoisku firmy Pruszyński? Bardzo modna dachówka płaska. Blachodachówka PŁASKA to modułowe panele dachowe. Zaletą blachodachówki PŁASKA jest uroda, trwałość (do 30 lat gwarancji) oraz oszczędność - na dachu modułowym ilość odpadów ograniczona jest do minimum. Zobaczcie sami!

Wentylator dachowy - do okapu w kuchni, czyli dom bez zapachów

Vero-150 - Wentylator dachowy wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego z przeznaczeniem do wentylacji kuchni. 3 biegi, wydajność do 600 m3 na godzinę. Wentylator może być barwiony w dowolnym kolorze. Wentylator na dachu budynku to korzyść: kuchnia zdecydowanie cichsza i bardzo skutecznie wentylowana. Zobacz film z wizyty TV Budujemy Dom na stoisku firmy Uniwersal.

Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne Aluplast HST 85 mm

Nowość, którą wypatrzyliśmy na tegorocznej BUDMIE. Drzwi unoszono-przesuwne Aluplast HST 85 mm - nowością jest modułowy charakter konstrukcji - można wybrać jeden z trzech wariantów w zależności od wymagań izolacyjności cieplnej. Drzwi tarasowe mogą pomieścić pakiet szybowy o szerokości do 51 mm. Maksymalne wymiary HST 85 mm wynoszą aż 6,50 x 2,80 m!

Wygląda jak prawdziwa deska... deski kompozytowe na podłogę i elewację

Materiał kompozytowy Resysta ma wygląd szlachetnego drewna, odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV oraz 15-letnią gwarancję. Powstaje z mieszanki kompozytów i łusek ryżowych (60% składu). Można go wykorzystać wszędzie tam, gdzie stosuje się drewno - jako elewację, deski tarasowe, małą architekturę. Panele drewnopodobne z kompozytu CROSWOOD są bardzo trwałe, oferowane w różnych kolorach i - co ważne - są niepalne. Zobaczcie nasz film z Budmy 2019.

Inteligentne przełączniki i gniazdka o klasycznym kształcie - FIBARO Walli - Dom inteligentny

FIBARO Walli to inteligentne przełączniki i gniazdka. Co ciekawe Inteligencja ukryta jest w klasycznym kształcie. Możliwość sterowania głosem, wykorzystanie technologii Z-Wave, dostosowania do własnych preferencji, zarządzanie przepływem energii z poziomu aplikacji. Atutem jest szybki montaż. Dodatkowa zaleta? Można wyposażyć dom w inteligencję, wykorzystując klasyczne otwory na włączniki i gniazdka. Zobaczcie naszą rozmowę na stoisku Fibaro na Budmie 2019.

Kominek zintegrowany z kominem - nowy pomysł!

Nagrodzony Złotym medalem Budma 2019 kominek zintegrowany KINGFIRE® Lineare S łączy w sobie funkcje kominka i komina. Cechy?

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
 • Optymalnie skonstruowany system paleniskowy - wszystko od jednego producenta.
 • Szybki i prosty montaż bez błędów dzięki prefabrykowanym modułom.
 • Trzy modele wkładów kominkowych. Możliwość wymiany wkładu.
 • Oszczędność miejsca - wymiary zewnętrzne komina 36 x 50 cm.
 • Opatentowane, samozamykające się drzwiczki paleniska.
 • Oszczędność do 20 % kosztów energii. Klasa energetyczna A+.

Zobacz nasz wywiad o tym niezwykłym komino-kominku, jaki na Budmie przeprowadziliśmy z Romanem Nowakiem, dyrektorem technicznym firmy SCHIEDEL.

5 elektronarzędzi z BUDMY 2019, które Cię zaskoczą…

Daliśmy sobie 3 minuty, by opowiedzieć Wam o 5 nowych, zaskakujących, niezwykłych elektronarzędziach firmy FASTOOL. Dzięki uprzejmości Michała Walczaka, dyrektora handlowego tej firmy, prawie nam się udało. Przejdźmy do rzeczy - 5 elektronarzędzi, które Was zaskoczą:

 • Odkurzacz mobilny CTM MIDI - Złoty medal BUDMA 2019 dla FESTOOL.
 • Szlifierka przegubowa PLANEX.
 • Urządzenia wielofunkcyjne Vecturo.
 • Pilarka do mat izolacyjnych.
 • Pilarka stołowa z technologią SawStop.

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Krzysztof

19 Lut 2019, 06:53

Potężna maszyna z tej nagrzewnicy mastera BV 500 - tak patrze na zdjecia i ten filmik i jaka ona ladna w nowosci. U mnie juz tak elegancko nie wyglada, ale robote robi idealnie.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA