Moda na ekologię z sortownikami do odpadów Franke

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-07-08 12:17:51
Moda na ekologię z sortownikami do odpadów Franke
Sortowniki Franke to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci.

Systemy łączą ergonomiczny design, który umożliwia wkomponowanie pojemników w dowolną aranżację kuchni z funkcjonalnością, pozwalającą na szybkie i estetyczne segregowanie odpadków. Produkty z szerokiej oferty Franke znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Wybrane modele sortowników mogą być bowiem montowane w już istniejących szafkach lub stanowić element planowanej zabudowy kuchni.

 

Systemy pasują do szafek o szerokościach 30, 40, 45 i 60 cm oraz zabudowy narożnej i idealnie wykorzystują przestrzeń pod zlewozmywakiem. Eksperci Franke codziennie pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort pracy.

 

Wygoda użytkowania i funkcjonalność innowacyjnych systemów do segregacji Franke sprawia, że sortowanie śmieci przestaje być problemem - staje się proekologicznym przyzwyczajeniem. Nie musimy obawiać się szeregu pojemników ustawionych na kuchennej podłodze lub kosza schowanego w szafce tak, że może się do niej dostać tylko wykwalifikowany akrobata. Sortowniki Franke pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik, szkło oraz zużyte baterie.

 

Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie, zaś bogata oferta rozmiarów i konfiguracji, pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchennej zabudowy.

Sortownik Mobile Waste

Mobile Waste – nieduży, poręczny pojemnik na odpady organiczne, który można wstawić do małej komory zlewozmywaka. Mobil Waste powstał z myślą o podniesieniu komfortu pracy w kuchni – umieszczony na wysokości zlewozmywaka, pomieści bieżące odpadki powstające podczas codziennej pracy w kuchni, eliminując konieczność schylania do kosza na śmieci.

 

Wygodny uchwyt i zdejmowana pokrywka ułatwiają opróżnienie i umycie pojemnika. Sortownik został wykonany z wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu jest jednocześnie lekki i odporny na uderzenia oraz zarysowania. Wymiary: 280 x 150 x 125 mm. Cena: 129 zł/brutto.

Sortownik Cube

Cube – linia nowoczesnych sortowników marki Franke, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Sortowniki z linii Cube przeznaczone są zarówno do montowania w gotowych szafkach, jak i nowo powstającej zabudowie kuchennej. Każdy z systemów składa się z dwóch lub trzech sortowników, zaś model Cube 40 można dodatkowo rozszerzyć stosując moduły uzupełniające Cube 10 – niezależnie wysuwane szuflady, idealne na papier i środki czystości.

 

Sortownik narożny posiada dodatkowo dwa pojemniki boczne, przeznaczone na środki i akcesoria kuchenne. Sortowniki z linii Cube pasują do szafek 30, 40 45 cm i narożnych 90 cm. W zależności od modelu zastosowane zostały dwa rodzaje otwierania – ręczne lub automatyczne. Cena: w zależności od modelu od 439 do 699 zł/brutto.

Sortownik z serii 300

Seria 300 – nowość w ofercie firmy Franke na sezon 2010/2011. Nowoczesne i niezwykle funkcjonalne sortowniki otwierane automatycznie, przeznaczone do montażu w szafkach z wysuwanym frontem o szerokości 45 cm.

 

Sortowniki z serii 300 firmy Franke sprawiają, że sortowanie śmieci staje się niezwykle proste i szybkie. W ofercie dostępne są zestawy z dwoma lub trzema pojemnikami na odpady. Cena: w zależności od modelu od 799 do 849 zł/brutto

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Franke

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość mart

13 Lip 2010, 07:03

przeczytałam tytuł i pomyślałam super fajne pojemniki, ale cena....szkoda ze takie rzeczy nie są tańsze.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny