Nowe filmy Baumit Polska na kanale YouTube

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe filmy Baumit Polska na kanale YouTube

Budowa i wykończenie to temat-rzeka. Można o nich opowiadać w nieskończoność tym bardziej, że nowo powstałe produkty przynoszą kolejne możliwości i rozwiązania. Baumit jako ekspert w dziedzinie materiałów budowlanych od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Także na platformie YouTube, na której udostępnia nowe filmy instruktażowe i nie tylko.

aktualizacja: 2021-06-15 07:53:34

Obecność marki w popularnym serwisie to kolejny krok do jeszcze efektywniejszej komunikacji z odbiorcami - inwestorami, architektami czy wykonawcami. Na kanale Baumit Polska producent prezentuje innowacyjne wyroby oraz technologie, które nie tylko ułatwiają prace wykończeniowe, ale także wspierają filozofię zdrowego mieszkania - budują przyjazny mikroklimat wnętrz i pozwalają oszczędzać energię.

Marka stworzyła szereg profesjonalnych filmów instruktażowych, które w dokładny sposób pokazują wykonanie danej czynności remontowo-budowlanej. Z filmów dowiemy się, jak krok po kroku wykończyć ściany wewnętrzne różnymi tynkami, gładziami oraz farbami czy jak wykonać tynk dekoracyjny na elewacji. Wiele porad koncentruje się wokół tematyki dekorowania ścian. Specjaliści pokazują także, jak szybko zabetonować słupki ogrodzeniowe, czy jak zrobić błyskawiczną posadzkę cementową na izolacji termicznej.

Najnowsze filmy prezentują sposoby aplikacji produktów z systemu Baumit Klima czy Baumit Ionit, których zadaniem jest poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach. O tym, jak ważne jest ocieplenie domu, solidna konstrukcja budynku oraz właściwe wykończenie ścian wewnętrznych, dowiemy się z cyklu filmów: "Gdyby ściany mogły mówić...". Materiały przedstawiają wyniki badań parku badawczego Baumit Viva i prezentują 3 najważniejsze filary filozofii zdrowego mieszkania.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje