Poliuretanowy klej do styropianu 250 od Kreisel

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Poliuretanowy klej do styropianu 250 od Kreisel

Od pierwszego września 2020 r. Kreisel oferuje nowy produkt: KLEJ POLIURETANOWY 250 w wersji z aplikatorem pistoletowym. Przeznaczony jest do mocowania płyt styropianowych EPS białych oraz grafitowych, a także płyt XPS (ekstrudowanych).

aktualizacja: 2020-10-13 08:16:17

KLEJ POLIURETANOWY 250 w wersji z aplikatorem pistoletowym można stosować w temperaturze od -5°C do +30°C, a więc jest idealny nie tylko latem przy wysokiej temperaturze, ale też jesienią i zimą, gdy temperatura nie pozwala na prowadzenie prac tradycyjnymi klejami cementowymi. Klej ten charakteryzuje się wysoką wydajnością do 8 m2 przyklejonej termoizolacji w systemach ociepleń i do 12 m2 w podziemnych częściach budynków.

Szybki czas wiązania pozwala na ekspresowe podejście do kolejnych prac, po 2h możliwe jest mocowanie mechaniczne, a po 24h można przystąpić do wykonywania warstwy zbrojącej. Idealny do mocowania termoizolacji do takich podłoży jak: betony, mury z elementów ceramicznych, silikatowych, drewno i materiały drewnopochodne jak płyty OSB, materiały bitumiczne, papy oraz tynki cementowo-wapienne, cementowe.

Firma powiązana:
Kreisel Technika Budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje