Uszczelniacz Bostik Perfect Seal Kuchnia Silikon Neutralny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Uszczelniacz Bostik Perfect Seal Kuchnia Silikon Neutralny

Bostik Perfect Seal Kuchnia Silikon Neutralny to jednoskładnikowy, silikonowy kit uszczelniający z neutralnym systemem utwardzania. Jego bezpieczeństwo dla zdrowia potwierdzone zostało certyfikatem ISEGA.

aktualizacja: 2019-11-13 06:29:58

Bostik Perfect Seal Kuchnia Silikon Neutralny ma znikomy zapach, jest odporny na wodę, grzyby i pleśnie oraz detergenty. Jest też trwale elastyczny, dzięki czemu tworzy szczelną i wytrzymałą fugę. Łatwo się go formuje, a żelowa konsystencja zapobiega ściekaniu podczas nakładania. Bardzo dobra przyczepność do podłoży gładkich i porowatych sprawia, że może być używany na różnych rodzajach materiałów, począwszy od tynków i innych podłoży mineralnych, przez ceramikę, lakierowane drewno, po szkło i stal.

Neutralność chemiczna zapewnia bezpieczne stosowanie na metalach i betonie bez ryzyka korozji. Bostik Perfect Seal Kuchnia Silikon Neutralny jest odporny na warunki atmosferyczne, może więc być aplikowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Występuje w dwóch kolorach: białym i transparentnym.

www.bostik.pl

Firma powiązana:
Bostik Profesjonalna chemia budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje