Betonit B25 8.6 - sprawdzony nie tylko do posadzek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Betonit B25 8.6 - sprawdzony nie tylko do posadzek

Betonit jest produktem głównie stosowanym do wykonywania mocnych jastrychów cementowych. Jednak ze względu na właściwości znakomicie nadaje się do innego rodzaju robót. To mieszanka cementu oraz drobnoziarnistego kruszywa o frakcji do 3 mm, która po związaniu uzyskuje wytrzymałość na ściskanie nie mniejszą niż 25 N/mm2 (25 MPa), czyli odpowiada to betonowi C20/25.

aktualizacja: 2022-06-01 06:31:20

Betonit zyskał już uznanie wielu użytkowników. Znajduje zastosowanie nie tylko do wykonania podkładów podłogowych. Wykonuje się z niego również konstrukcyjne elementy żelbetowe budynków, czyli belki, słupy, a nawet fundamenty oraz stosuje się przy wykonywaniu elementów ogrodzenia (słupków, podwalin ogrodzeniowych itp.).

Najczęściej wykorzystywany jest do robót wykonywanych we własnym zakresie, podczas remontu lub rozbudowy. Jest to wyrób konfekcjonowany w workach, więc jest wygodny do przewiezienia i dostarczenia. Mieszankę można przygotować w betoniarce, jak i mieszając za pomocą mieszalnika w wiadrze. Ze względu na frakcję drobnego kruszywa, bardzo dobrze wypełnia szalunki.

Betonit B25 8.6 to sprawdzony produkt o wielu możliwościach zastosowania.

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!