Elastycznie i różnorodnie - markizy wolno stojące

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Elastycznie i różnorodnie - markizy wolno stojące

Wielu właścicieli domów chce spędzać jak najwięcej czasu na zewnątrz w lecie, pomimo upałów, a także wtedy, gdy słońca nie ma. Bardzo mile widziana jest ochrona przeciwsłoneczna, zapewniająca komfortowe godziny w ulubionym miejscu, czy to w ogrodzie, na tarasie czy przy basenie. Jeśli klasyczny parasol przeciwsłoneczny nie jest do tego wystarczająco duży, to markizy od producenta markilux, można ustawić w dowolnym miejscu jako komfortową i kreatywną ochronę przed słońcem i deszczem.

aktualizacja: 2021-07-30 05:22:51

Są one dostępne w różnych wersjach i rozmiarach. Najciekawsze jest to, że niektóre z tych systemów można łączyć z markizami chowanymi w oknach i przesuwnymi elementami bocznymi - w celu zapewnienia większej prywatności i ochrony przed wiatrem i deszczem. W zależności od życzeń i wymagań, można je wyposażać w czujniki promieniowania, systemy LED i promienniki.

Prawie wszystkie modele są kompatybilne z inteligentnym domem lub mogą być sterowane za pomocą pilota radiowego. Jeden lub kilka słupków zapewnia markizom wolno stojącym niezbędne podparcie. W tym celu mocuje się je do nośnego podłoża. Dzięki temu ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej jest tak elastyczny w użyciu.

Szeroka gama produktów sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Zwłaszcza że modele te mają odmienne właściwości. Na przykład na stojaku markizy "syncra" można zamocować dwie markizy kasetowe. Przy łączeniu z modelem "pergola", zyskuje się dodatkowy cień. Zaletą jest także obszerny dach markizy "markilux markant", w którym tkanina jest rozciągnięta poziomo. Dzięki dodatkowym markizom producenta, taras można przekształcić w przestronny pokój na świeżym powietrzu.

A jeśli poszukujemy cienia, którego nie trzeba przesuwać wraz z biegiem słońca, powinniśmy przyjrzeć się bliżej markizie "planet". W zależności od wariantu, można ją obracać o 335 stopni. W ten sposób cień jest zawsze we właściwym miejscu.

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA