Pergole markilux - 3 modele do wyboru

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pergole markilux - 3 modele do wyboru

Każdy, kto chce korzystać ze swojego tarasu lub ogrodu przez cały rok, powinien pomyśleć o dobrej ochronie przed słońcem i warunkami atmosferycznymi.

aktualizacja: 2021-07-01 05:33:42

Asortyment pergoli markilux oferuje w tym zakresie trzy możliwości: "pergola" do dużych ogrodów albo miejsc wypoczynkowych, "pergola compact" do wąskich, małych tarasów albo jako "pergola stretch", nowa wersja maksi.

Wybór elementów LED zapewnia piękne oświetlenie. Przytulną atmosferę zapewnią również promienniki ciepła, markizy pionowe i boczne. Ochronią przed wiatrem i deszczem. Nowoczesny system markizowy ma tę zaletę, że da się zamocować na prawie każdej elewacji. System szynowy do transportu poszycia oraz kolumny mocowane do podłoża zapewnią dodatkowe wsparcie, sprawiając, że osłony będą bardzo stabilne na wietrze. Kolumny można też obciążyć skrzynkami, za wyjątkiem "pergola stretch".

Te trzy modele różnią się nie tylko wymiarami, ale i wykorzystaną technologią. Poszycie markizy "pergola" i "pergola compact" zwija i rozwija się w systemie szynowym. Kaseta chroni zwinięte poszycie przed brudem i wilgocią. Aby zniwelować nierówności terenu, a także umożliwić szybki odpływ wody deszczowej, kolumny mają regulowaną wysokość. Nadają się do tarasów o powierzchni od 10 do 30 m2.

Z drugiej strony, kto potrzebuje ochrony przed słońcem i pogodą w rozmiarze XXL, znajdzie odpowiednią markizę w nowej "pergoli stretch". Dzięki nowemu mocnemu napędowi może zadaszyć około 50 m2. Przy zastosowaniu kilku systemów możliwe jest uzyskanie nawet do 175 m2. Wytrzymałe poprzeczki zwijają i rozwijają chronione dachem poszycie osłony przeciwsłonecznej. Składa się jak baldachim. Wodoodporne poszycia zapewnią, że użytkownicy zawsze będą siedzieć w suchym miejscu. Korzystając z tych trzech modeli markiz, tarasy i ogrody można przekształcić w przestronną i przytulną przestrzeń.

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA