Markiza w dużym formacie. "Pergola stretch" ochroni przed słońcem i deszczem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Markiza w dużym formacie. "Pergola stretch" ochroni przed słońcem i deszczem

Każdy, kto posiada przestronny ogród lub duży taras i chciałby uciec od letniego upału lub odpocząć na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie, będzie zachwycony "pergola stretch". Bo markiza to ochrona przeciwsłoneczna i pogodowa w jednym. I to wszystko w imponujących wymiarach.

aktualizacja: 2021-02-15 07:40:56

Przestronne tarasy w stylu lounge są teraz powszechne. I dzięki temu chęć spędzenia dużej ilości czasu na zewnątrz w miejscu chronionym przed słońcem, wiatrem i deszczem. Dlatego też duże systemy markiz cieszą się dużym zainteresowaniem. Tak jest również w przypadku "pergoli" markiluxa. Producent oferuje teraz ten model jako całą rodzinę produktów: od klasycznego, poprzez kompaktowe rozmiary, aż do wersji XXL, nowej "pergoli stretch".

Dach chroni poszycie przed zabrudzeniem i deszczem

Przy maksymalnym rozmiarze siedem na siedem metrów, model ten robi wrażenie jako markiza pojedyncza. Prezentuje swój prawdziwy rozmiar, zwłaszcza gdy połączy się kilka jednostek pergoli. Oznacza to, że obszar do 25 na 7 metrów jest dobrze chroniony przed wiatrem i warunkami pogodowymi. Jest to możliwe dzięki specjalnemu napędowi i rodzajowi transportu poszycia. Wodoszczelna tkanina markizy jest transportowana w swoistym zadaszeniu przez boczne szyny za pomocą silnika radiowego. Wąski dach chroni schowane poszycie przed brudem i opadami. Woda deszczowa szybko odpływa też przez rynnę deszczową i słupki boczne.

Dla większej prywatności, ochrona przeciwsłoneczna i pogodowa może być połączona z markizami pionowymi i bocznymi. LED Line lub LED Spots, które mogą być dołączone do modelu, również zapewniają piękne świetlne akcenty. Oraz dopasowane promienniki dające przyjemną temperaturę. Nawet wieczorem lub przy chłodniejszej pogodzie, można się wygodnie poczuć pod "pergola stretch".

Pergola stretch markiluxa

Na zdjęciach: Dzięki "pergola stretch" markiluxa można poczuć się komfortowo w ogrodzie i na dużym tarasie przy prawie każdej pogodzie. Markiza przekonuje imponującymi wymiarami oraz praktycznym komfortem.

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje