Taras marzeń z płyt MAESTRO firmy Bruk-Bet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Taras marzeń z płyt MAESTRO firmy Bruk-Bet

W bogatej ofercie płyt tarasowych Bruk-Bet pojawiła się nowa grupa produktowa Poleryt, do której należą płyty tarasowe z serii MAESTRO, REALIT i ARCHITECT.

aktualizacja: 2023-09-19 06:11:20

Taras, stanowiąc połączenie domu z ogrodem, powinien harmonizować zarówno z otoczeniem budynku, jak i jego wystrojem. Za sprawą nowych, wielkoformatowych płyt tarasowych Bruk-Bet projektowanie przydomowej strefy wypoczynku staje się piękne i funkcjonalne.

Płyty mają wykończenie z serii Poleryt, które polega na obróbce szczotkowania diamentowego polegającą na frezowaniu i polerowaniu powierzchniowemu. W efekcie powierzchnie pozwalają uzyskać delikatną antypoślizgową teksturę, wzmocnienie i skontrastowanie kolorystyczne a także odporność na wchłanianie brudu.

Przez kalibrację grubości są predysponowane do wszelkich metod zabudowy, z układaniem na podstawkach / wspornikach włącznie.

Warto również zwrócić uwagę na wielkoformatowe płyty tarasowe Romantica®. Kolorystyka Color-Mix oraz rewolucyjny system ochrony Imprex® sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

Firma powiązana:
BRUK-BET

Zdaniem naszych Czytelników

28 Sep 2023, 23:37

Komentarz dodany przez Nina: Brukbet ma świetne wzory i spory wybór, coś czuje, że przez ten artykuł jeszcze ciężej będzie mi wybrać co położyć na tarasie w nowym domu

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Odmień swój balkon: proste triki remontowe!
Odmień swój balkon: proste triki remontowe!
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!