Nowa markiza balkonowa markilux 900 - styl i niezawodność

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa markiza balkonowa markilux 900 - styl i niezawodność

Nowa stylowa markiza z ramieniem przegubowym markilux 900 nie ogranicza widoczności na balkonie. Zapewnia przy tym pełne zacienienie nawet przy niewielkim nachyleniu, zajmuje niewiele miejsca i ma lekką konstrukcję. Dodatkowo umożliwia szybki montaż i demontaż przez specjalistę. To wszystko sprawia, że można w pełni cieszyć się latem nawet w upalne dni.

aktualizacja: 2024-05-13 07:59:57

Ten model markizy przegubowej wyróżnia się wysoką jakością i subtelnym wzornictwem. Markizę mocuje się między podłogą a sufitem za pomocą kilku śrub i dwóch teleskopowych słupków zaciskowych. Zarówno montaż, jak i demontaż wykonuje się łatwo i szybko. Ten model pozwala również na specjalne zabezpieczenie na wyższych piętrach. Jego kolejną zaletą jest to, że można go wygodnie przenosić. Dzięki temu zajmująca niewiele miejsca osłona przeciwsłoneczna jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Poszycie markizy, które można wybrać spośród ponad 200 nowoczesnych wzorów, jest chowane w płaskiej, łatwej w utrzymaniu pełnej kasecie, która chroni je przed wilgocią i zabrudzeniem.

Zaciskowy system mocowania, przegubowe ramiona i obudowa są perfekcyjnie dobrane. A co najważniejsze - nawet na całkowicie zacienionym balkonie nic nie ogranicza widoku. W nowym modelu wystarcza bowiem nachylenie markizy o maksymalnie 5 stopni. Markizy z opuszczanymi ramionami wymagają natomiast nachylenia wynoszącego aż 45 stopni. To znacząco ogranicza widok. Jeśli jednak pragniesz większej prywatności, możesz zlecić specjaliście nachylenie osłony przeciwsłonecznej do 70 stopni. Dodatkowo, bardziej wysunięte poszycie zapewnia kameralny klimat.

Nowa stylowa markiza z ramieniem przegubowym markilux 900

Subtelne wzornictwo, szerokość do czterech metrów i maksymalna wysokość 265 centymetrów markizy markilux 900 sprawiają, że pasuje do każdego balkonu, na którym istnieje możliwość zastosowania systemu zaciskowego. Alternatywnie można go zamontować pod sufitem balkonu jako elegancką wersję klasycznej markizy. Ten model jest nie tylko stylowy, ale także bardzo stabilny. Teleskopowe słupki z systemem zaciskowym i obudową są malowane proszkowo, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne. Zamontowane śruby i uszczelki są prawie niewidoczne, a trwałe wysokiej jakości zaawansowane technologicznie włókna zapewniają ciche rozwijanie i zwijanie markizy. Do wyboru są trzy kolory stelażu oraz warianty z korbą ręczną lub napędem elektrycznym.

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Odmień swój balkon: proste triki remontowe!
Odmień swój balkon: proste triki remontowe!
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!