Markizy, które cieszą przez długie lata

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Markizy, które cieszą przez długie lata

Wiele produktów ma dziś zbyt krótką żywotność. Kuszą niską ceną i zazwyczaj szybko są wymieniane na inne. Ostatecznie kosztuje to więcej. Więcej zasobów, energii i pieniędzy. Obciąża to naszą planetę. Każdy, kto chce chronić środowisko, powinien kupować trwałe produkty. Dla przykładu, producent markilux reklamuje, że jego markizy mają długą żywotność.

aktualizacja: 2022-07-04 09:33:34

Trzeba przyznać, że dobre produkty mają swoją cenę. Ale w zamian otrzymuje się dobrą jakość, która zwykle utrzymuje się znacznie dłużej, co jest korzystne dla środowiska. Takiego zdania jest też producent markiz markilux, który produkuje wyłącznie w Niemczech, zgodnie z europejskimi standardami i w godziwych warunkach pracy. Zaawansowane technologicznie produkty są skonstruowane w taki sposób, że działają bezproblemowo przez wiele lat oraz inspirują swoim ponadczasowym wyglądem.

Długa żywotność jest w cenie

Każda śruba oraz element są wykonane z wysokiej jakości materiałów i precyzyjnie obrabiane. W razie potrzeby markizy można naprawiać i doposażać. Dzieje się tak, ponieważ ich technologia jest dostosowana do potrzeb klientów i stale się rozwija. W ten sposób większość modeli jest również obecna na rynku przez długi czas.

Surowce i energia są więc wykorzystywane z umiarem. Zwłaszcza, że do produkcji kaset poszycia producent używa pochodzącego z recyklingu niskoemisyjnego aluminium, które można wyprodukować przy mniejszym zużyciu energii. Jeśli produkty w pewnym momencie się zestarzeją, wiele elementów można poddać odzyskowi. Pokazuje to, że na dłużą metę, opłaca się kupowanie produktów o długiej żywotności. Przede wszystkim dla naszej planety!

Na zdjęciu otwierającym: Specjalista w dziedzinie markiz, markilux, produkuje markizy, które wytrzymują dziesiątki lat. Surowce i energia są wykorzystywane z umiarem. Zwłaszcza, że kasety tkanin są wykonane z wysokiej jakości aluminium pochodzącego z recyklingu. Zdjęcie: markilux 6000, klasyk pośród markiz przegubowych (źródło: Zdjęcie: markizę markilux)

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!