Malowanie budki lęgowej dla jerzyków

Kolejna historia w cyklu „Rob in Wood - w poszukiwaniu miłośników drewna" - podróży do pięknych ludzi i miejsc, z produktami Vidarona, którymi mistrz stolarki niepokornej zabezpiecza i upiększa prace i obiekty z drewna.

Niedźwiedzice - Wieś Bociana na Dolnym Śląsku, słynna jest z wielkiej liczby właśnie bocianów. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice zaprosiło Rob in Wooda, by zbudował domki lęgowe dla jerzyków. Wizyta ekipy, budowa budek, zawieszenie na kominie miejscowej Szkoły, z udziałem miejscowej Straży Pożarnej i Zespołu ludowego - to wydarzenia, które przejdą do historii. Zobaczcie sami...

Rob in Wood do malowania daszku budki lęgowej zastosuje Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy marki Vidaron. To produkt, który impregnuje, chroni i dekoruje drewno. Dodatkowo impregnat Vidarona długotrwale zabezpiecza malowaną powierzchnię oraz zapewnia trwały kolor i efekt dekoracyjny. Charakteryzuje się też wczesną odpornością malowanej powierzchni na deszcz oraz szybkim wysychaniem - powierzchnia sucha w dotyku będzie już po jednej godzinie.

Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy Vidaron polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych, szczególnie architektury ogrodowej, pergol, drewnianych elementów dekoracyjnych, altan, ogrodzeń i bram. Produkt zaś nie jest przeznaczony do impregnowania drewnianych podłóg, schodów i ciągów komunikacyjnych.

Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje