Malowanie budki lęgowej dla jerzyków

Kolejna historia w cyklu „Rob in Wood - w poszukiwaniu miłośników drewna" - podróży do pięknych ludzi i miejsc, z produktami Vidarona, którymi mistrz stolarki niepokornej zabezpiecza i upiększa prace i obiekty z drewna.

Niedźwiedzice - Wieś Bociana na Dolnym Śląsku, słynna jest z wielkiej liczby właśnie bocianów. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice zaprosiło Rob in Wooda, by zbudował domki lęgowe dla jerzyków. Wizyta ekipy, budowa budek, zawieszenie na kominie miejscowej Szkoły, z udziałem miejscowej Straży Pożarnej i Zespołu ludowego - to wydarzenia, które przejdą do historii. Zobaczcie sami...

Rob in Wood do malowania daszku budki lęgowej zastosuje Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy marki Vidaron. To produkt, który impregnuje, chroni i dekoruje drewno. Dodatkowo impregnat Vidarona długotrwale zabezpiecza malowaną powierzchnię oraz zapewnia trwały kolor i efekt dekoracyjny. Charakteryzuje się też wczesną odpornością malowanej powierzchni na deszcz oraz szybkim wysychaniem - powierzchnia sucha w dotyku będzie już po jednej godzinie.

Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy Vidaron polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych, szczególnie architektury ogrodowej, pergol, drewnianych elementów dekoracyjnych, altan, ogrodzeń i bram. Produkt zaś nie jest przeznaczony do impregnowania drewnianych podłóg, schodów i ciągów komunikacyjnych.

Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje