Złote godło Laur Klienta 2021 dla Bruk-Bet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Złote godło Laur Klienta 2021 dla Bruk-Bet

Ochrona nawierzchni Perlon® Lamino® czy wielkoformatowe płyty brukowe na podjazd i taras, to tylko niektóre przykłady nowatorskich rozwiązań, jakie marka Bruk-Bet® wdrożyła w ostatnich latach. Produkty Bruk-Bet® regularnie są doceniane w wielu konkursach branżowych.

aktualizacja: 2021-04-08 09:21:53

Laur Klienta to jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich. Co roku wybierane są najpopularniejsze i godne zaufania marki, produkty i usługi z branży budowlanej. W konkursie uwzględniane są m.in. takie aspekty jak dynamika wzrostu popularności czy innowacyjność produktów/usług.

Zwycięstwo w tegorocznym plebiscycie i złote godło Laur Klienta 2021 jest wyróżnieniem, które świadczy o unikalnym charakterze marki Bruk-Bet®, gwarancji jakości oraz sile wieloletniej więzi z klientami.

To właśnie te wartości od lat plasują firmę na wiodącej pozycji na rynku materiałów budowlanych. Podstawą konkursu jest popularność i głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta oraz w pozostałych rankingach dostępnych na rynku. Dzięki głosom Klientów firma zdobyła pierwsze miejsce, uzyskując aż 35% wszystkich oddanych głosów.

Przyznane wyróżnienia przez Klientów nie tylko pozytywnie wpływają na wizerunek, ale przede wszystkim potwierdzają jakość oferowanych produktów.

Firma powiązana:
BRUK-BET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje