Kostka brukowa w kolorach Microtec®

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Kostka brukowa w kolorach Microtec®

Firma Bruk-Bet opracowała wyjątkową powierzchnię dekoracyjną składającą się ze szlachetnych grysów bazaltowych, granitowych oraz marmurowych, dostępną zarówno dla kostek Tercet, Prospect® i Prospect® Solo oraz płyt Novator® Piano i Novator® Solo. Można je wykorzystać podczas budowania podjazdu, a także tarasu czy ścieżek wokół domu.

aktualizacja: 2019-06-07 10:01:31

Rozwiązania występują w różnych formatach - od najmniejszych elementów w wymiarze 16x16 cm, po większe, takie jak 100x100 cm - dzięki czemu będą one mogły wyznaczać zarówno kręte alejki, jak i symetryczne pasy przedzielające zielony zagajnik.

Chropowata, mikroziarnista struktura Microtec®, złożona z kruszyw o drobnej frakcji 0,5-1,5 mm, tworzy oryginalną i gładką warstwę wierzchnią, która nie dość, że gwarantuje wysokie walory praktyczne, to także zapewnia niebanalny wygląd posesji!

Nawierzchnie Microtec® pokryte są innowacyjną powłoką ochronną Perlon® Lamino®. W praktyce Perlon® Lamino® oznacza zabezpieczenie przed wnikaniem płynnych, lepkich i tłustych substancji w strukturę betonu, czy chociażby łatwą eliminację plam z gum do żucia oraz brak wykwitów wapiennych. Do usuwania zabrudzeń ze smarów, kredy, oleju czy produktów spożywczych wystarczą woda, łagodne środki i myjka wysokociśnieniowa.

Firma powiązana:
BRUK-BET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny