Lampy solarne AMOR marki ActiveJet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2015-07-15 09:41:43
Lampy solarne AMOR marki ActiveJet

Marka ActiveJet Energy posiada w ofercie oświetlenie ogrodowe, dzięki któremu doświetlanym miejscom nadasz wyjątkowy charakter i nastrój.

Do najczęściej oświetlanych miejsc na zewnątrz domu należą podjazdy oraz ścieżki ogrodowe i schody. Ekspert marki ActiveJet radzi, aby w tym przypadku wybierać lampy LED, które dostarczą nam mocne światło. Zapewni to nie tylko efekt wizualny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dorosłym domownikom, jak też dzieciom wychodzącym na wieczorne spacery w ogrodzie. Ledowe lampy ActiveJet charakteryzują się niskim poborem prądu oraz długą żywotnością.

Dla amatorów ekologii marka ActiveJet również przygotowała odpowiednie produkty. W ofercie znalazły się lampy solarne, które dzięki użyciu odnawialnych źródeł energii znacząco zmniejszą jej zużycie, przyczynią się do dbania o środowisko naturalne, a ich posiadaczom zaoszczędzą instalacji przewodów elektrycznych. Lampy solarne umilą wieczory także na tarasach i balkonach. Ze względu na ich delikatne światło świetnie sprawdzą się w miejscach, w których zależy nam na uzyskaniu wyjątkowego nastroju.

Tym, dla których grille z przyjaciółmi i biesiadowanie przy ogniskach do późnych godzin nocnych są nieodłączną częścią spędzania wolnych chwil upalnych wieczorów, proponujemy zarówno wiszące jak i słupkowe lampy solarne ActiveJet.

Amatorom klasycznego designu w przydomowym zaciszu ogródka polecamy kuliste lampy solarne AMOR marki ActiveJet dostępne w 3 wersjach kolorystycznych (niebieska, żółta, malinowa). Zapewnią one delikatne światło w wybranym odcieniu. Znajdą zastosowanie przy oczkach wodnych oraz ogrodowych skalniakach.

Firma powiązana:
ACTION (ActiveJet)

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny