Płyty brukowe Novator® Largo z serii Naturyt®

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Płyty brukowe Novator® Largo z serii Naturyt®

Natura jest w pełni zgodna i uporządkowana. Każdy element ściśle ze sobą współgra, pasuje do siebie wręcz idealnie. Dokładnie taka była idea powstania płyt brukowych Novator® Largo z serii Naturyt®.

aktualizacja: 2023-02-03 07:34:58

Zaproponowane wzory nawierzchni tworzą spójną kolekcję, która jest propozycją dla osób, które szukają wyrazistego stylu, a jednocześnie nawiązującego w pełni do otaczającego nas świata.

Płyty brukowe Novator® Largo nadadzą przestrzeni wokół budynku elegancji i oryginalności. Zestaw trzech płyt brukowych z serii Prestige do zastosowania na podjazdach przydomowych oraz w strefach tarasowych.

Duże formaty o długości 70, 50 i 30 cm i module szerokości 40 cm stanowią modne systemowe rozwiązanie płyt wielkoformatowych. Wysokie walory użytkowe i odporność płyt na trwałe zabrudzenia zapewnia powłoka ochronna Perlon® Lamino.

Firma powiązana:
BRUK-BET

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!