Odkurzanie z mocą Makity

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odkurzanie z mocą Makity

Makita posiada w swojej ofercie zarówno odkurzacze sieciowe jak i najwygodniejsze i najbardziej poręczne w swojej klasie odkurzacze akumulatorowe.

aktualizacja: 2021-12-01 08:41:18

Odkurzacz CL001 - nowość od Makita

Są one dostosowane do pracy w domu, w warsztacie ale niektóre modele z powodzeniem mogą być używane również w biurach, szkołach, szpitalach oraz w miejscach użyteczności publicznej. Odkurzacze w wysokiej klasie filtracji (te z filtrem HEPA), polecamy szczególnie teraz, gdy wyjątkowo dbamy o swoje drogi oddechowe.

Najnowszy odkurzacz w ofercie Makity to CL001 40Vmax XGT. Najmocniejszy ze wszystkich, mocą porównywalny z urządzeniami sieciowymi. Poręczny i komfortowy w użytkowaniu odkurzacz domowy.

Czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora to aż 80 minut, a emitowany hałas nie przekracza 65 dB(A) na maksymalnym ustawieniu mocy. Dzięki bezworkowemu systemowi, szybko i łatwo można wyczyścić pojemnik na pył. Przeprojektowana ssawka do podłóg zapewnia płynniejszą pracę oraz redukcję hałasu generowanego przez powietrze przepływające przez ssawkę. Odkurzanie w schowkach, garderobach i szafach nigdy nie było tak proste. Dioda LED oświetla obszar roboczy i informuje o niskim stanie naładowania akumulatora.

Ten odkurzacz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkownikach. Miłośnicy zwierząt, którzy na co dzień zmagają się z psią sierścią, błotem i piaskiem w domu będą zachwyceni. CL001 zadowoli także właścicieli małych hoteli i pensjonatów, gdzie wydajność, wygoda i niski poziom hałasu są szczególnie ważne.

Linia 40Vmax XGT to prawie 70 urządzeń

To oryginalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na skuteczność tego systemu składają się technologia akumulatorów, zaawansowany proces szybkiego ładowania, technologia elektronarzędzi, cyfrowa komunikacja między elektronarzędziem i akumulatorem, zwiększona moc i wytrzymałość wszystkich komponentów oraz jeszcze lepsze zabezpieczenia przeciwko zapyleniu i zalaniu dzięki technologii XPT.

W segmencie odkurzaczy przemysłowych, na szczególną uwagę zasługuje akumulatorowy odkurzacz DVC750, kompatybilny z akumulatorami 18V LXT. Podczas tegorocznych targów ISSA PULIRE (International Sanitary Supply Association), odkurzacz akumulatorowy DVC750, prezentowany przez Makita Włochy, otrzymał nagrodę "Product Of The Year 2021", przyznawaną 5 finalistom biorącym udział w konkursie. Oceniane były technologia, innowacyjność, łatwość użytkowania oraz cena. Jest to kompaktowy odkurzacz akumulatorowy do odkurzania zarówno na sucho jak i na mokro. Przeznaczony jest do użytku komercyjnego np. w hotelach, szkołach, szpitalach, fabrykach, sklepach, biurach oraz przez firmy świadczące usługi wynajmu narzędzi.

Odkurzacz akumulatorowy DVC750 - Product Of The Year 2021
Odkurzacz akumulatorowy DVC750 - Product Of The Year 2021

Akumulatory 18V LXT współpracują z ponad 360 urządzeniami firmy Makita. Dowiedz się więcej na www.makita.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje