System POWERCONNECT™ od BLACK+DECKER™

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
System POWERCONNECT™ od BLACK+DECKER™

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu i trawnika, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania - poradzisz sobie bez problemu dzięki BLACK+DECKER™ POWERCONNECT™.

aktualizacja: 2021-04-29 10:09:33

Dzięki temu specjalnie zaprojektowanemu systemowi, jeden akumulator pozwala na zasilanie wszystkich produktów z całej gamy bezprzewodowych urządzeń i narzędzi 18V. Wiele produktów BLACK+DECKER można kupić bez żadnych akcesoriów lub akumulatora. Dlatego nie ma potrzeby zakupu akumulatora i ładowarki z każdym nowym produktem, dzięki czemu zaoszczędzasz czas, miejsce i pieniądze!

Dzięki systemowi POWERCONNECT jeden akumulator pasuje do wszystkiego. Wystarczy mieć pod ręką całkowicie naładowany akumulator, aby radzić sobie z wszystkimi obowiązkami domowymi - już nie trzeba szukać w szopie pasującego akumulatora lub zgodnej ładowarki. Po prostu można przekładać akumulator BLACK+DECKER 18V między wszystkimi zgodnymi produktami: wystarczy go wsunąć, włączyć narzędzie i rozpocząć pracę. To takie proste - bez straty czasu, kłopotów i stresu.

Produkty BLACK+DECKER do domu i ogrodu
Produkty BLACK+DECKER do domu i ogrodu

System POWERCONNECT zapewnia zgodność z niezliczonymi produktami BLACK+DECKER, co obejmuje elektronarzędzia do majsterkowania (wiertarki, wkrętarki, szlifierki i wiele więcej), urządzenia dla domu, jak odkurzacze pionowe, oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodu, jak kosiarki, podkaszarki żyłkowe i nożyce do żywopłotów. Dzięki POWERCONNECT domownicy mogą szybko i sprawnie radzić sobie z domowymi obowiązkami, pozostawiając więcej czasu na rodzinę i odpoczynek oraz wszystko to, co najbardziej lubią w życiu.

Narzędzie do majsterkowania od BLACK+DECKER
Narzędzie do majsterkowania od BLACK+DECKER
Firma powiązana:
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje