Najmniejsza myjka ciśnieniowa Kärcher - K Mini

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Najmniejsza myjka ciśnieniowa Kärcher - K Mini

Małe jest piękne, ale w tym przypadku jest także mocne i niezawodne. Myjki wysokociśnieniowe były dotąd domeną osób mieszkających w domach jednorodzinnych, na przedmieściach czy w małych miejscowościach. Teraz ma się to zmienić. K Mini to prawdziwy mieszczuch. Idealny wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie, a jest taras czy miejski ogródek. Jest to urządzenie nieduże, lekkie - a przy tym bardzo funkcjonalne. Model ten rozszerza ofertę myjek ciśnieniowych Kärcher. Warto wspomnieć, że jest równie wydajny jak popularne modele K 2.

aktualizacja: 2021-04-13 05:30:23

Dzięki szczególnie małym wymiarom i praktycznemu schowkowi na akcesoria, K Mini zadowoli się najmniejszym kącikiem, w każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce na to sprytne urządzenie. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 110 barów i maksymalnej ilości wydatku wody 360 litrów na godzinę, nawet uporczywe zabrudzenia zostaną usunięte. K Mini waży tylko 5 kilogramów wraz z wyposażeniem, co sprawia, że jego obsługa jest łatwa. Oprócz doniczek i mebli ogrodowych, ta myjka ciśnieniowa nadaje się również do czyszczenia wózków dziecięcych, rowerów i hulajnóg.

Dzięki adapterowi Quick Connect, wąż jest po prostu nakładany na urządzenie i pistolet wysokociśnieniowy za pomocą szybkozłączki, a myjka ta jest w sekundy gotowa do użycia. Elastyczny, 5-metrowy wąż PremiumFlex umożliwia swobodną pracę i szczególnie łatwo go zwijać - wygodna obsługa bez ryzyka potknięcia się.

Ponadto w zestawie znajduje się ergonomicznie ukształtowany pistolet wysokociśnieniowy, przedłużka oraz lanca natryskowa Vario Power (VPS). K Mini jest kompatybilny z akcesoriami do urządzeń czyszczących Kärcher K 2.

Urządzenie jest także bardzo stylowe, jego niebanalny design zachwyci każdego miłośnika wzornictwa przemysłowego.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje