Najmniejsza myjka ciśnieniowa Kärcher - K Mini

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Najmniejsza myjka ciśnieniowa Kärcher - K Mini

Małe jest piękne, ale w tym przypadku jest także mocne i niezawodne. Myjki wysokociśnieniowe były dotąd domeną osób mieszkających w domach jednorodzinnych, na przedmieściach czy w małych miejscowościach. Teraz ma się to zmienić. K Mini to prawdziwy mieszczuch. Idealny wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie, a jest taras czy miejski ogródek. Jest to urządzenie nieduże, lekkie - a przy tym bardzo funkcjonalne. Model ten rozszerza ofertę myjek ciśnieniowych Kärcher. Warto wspomnieć, że jest równie wydajny jak popularne modele K 2.

aktualizacja: 2021-04-13 05:30:23

Dzięki szczególnie małym wymiarom i praktycznemu schowkowi na akcesoria, K Mini zadowoli się najmniejszym kącikiem, w każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce na to sprytne urządzenie. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 110 barów i maksymalnej ilości wydatku wody 360 litrów na godzinę, nawet uporczywe zabrudzenia zostaną usunięte. K Mini waży tylko 5 kilogramów wraz z wyposażeniem, co sprawia, że jego obsługa jest łatwa. Oprócz doniczek i mebli ogrodowych, ta myjka ciśnieniowa nadaje się również do czyszczenia wózków dziecięcych, rowerów i hulajnóg.

Dzięki adapterowi Quick Connect, wąż jest po prostu nakładany na urządzenie i pistolet wysokociśnieniowy za pomocą szybkozłączki, a myjka ta jest w sekundy gotowa do użycia. Elastyczny, 5-metrowy wąż PremiumFlex umożliwia swobodną pracę i szczególnie łatwo go zwijać - wygodna obsługa bez ryzyka potknięcia się.

Ponadto w zestawie znajduje się ergonomicznie ukształtowany pistolet wysokociśnieniowy, przedłużka oraz lanca natryskowa Vario Power (VPS). K Mini jest kompatybilny z akcesoriami do urządzeń czyszczących Kärcher K 2.

Urządzenie jest także bardzo stylowe, jego niebanalny design zachwyci każdego miłośnika wzornictwa przemysłowego.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje