Xact i SmartFit - wyrywacze do chwastów od Fiskars

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Xact i SmartFit - wyrywacze do chwastów od Fiskars

Wyrywacz do chwastów to wyjątkowo proste w obsłudze i sprytne narzędzie, które szybko pomoże skutecznie uporać się z problemem. Fiskars ma w ofercie dwa modele: wyrywacz do chwastów Xact oraz SmartFit.

aktualizacja: 2020-05-12 04:36:12

Wyrywacz do chwastów to wyjątkowo proste w obsłudze i sprytne narzędzie, które szybko - dosłownie w trzech krokach - pomoże skutecznie uporać się z problemem, wyrywając mlecze czy inne chwasty wraz z korzeniami bez konieczności schylania się. Głęboko sięgające pazury wyrywacza chwytają korzeń z czterech stron i pozwalają na czyste oraz nieinwazyjne wyciągnięcie rośliny z gleby.

Materiały, z których wykonany jest wyrywacz, aluminium i poliamid wzmocniony włóknem szklanym sprawiają, że narzędzie jest bardzo lekkie, a zarazem wytrzymałe. Wyrywacz do chwastów jest łatwy do utrzymania w czystości - po zakończonej pracy wystarczy umyć narzędzie pod bieżącą wodą. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie.

Fiskars ma w ofercie dwa modele - wyrywacz do chwastów Xact z ergonomicznym uchwytem oraz SmartFit z regulowaną długością trzonka, dzięki czemu narzędzie może być używane przez osoby o różnym wzroście.

Firma powiązana:
FISKARS POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje