Xact i SmartFit - wyrywacze do chwastów od Fiskars

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Xact i SmartFit - wyrywacze do chwastów od Fiskars

Wyrywacz do chwastów to wyjątkowo proste w obsłudze i sprytne narzędzie, które szybko pomoże skutecznie uporać się z problemem. Fiskars ma w ofercie dwa modele: wyrywacz do chwastów Xact oraz SmartFit.

aktualizacja: 2020-05-12 04:36:12

Wyrywacz do chwastów to wyjątkowo proste w obsłudze i sprytne narzędzie, które szybko - dosłownie w trzech krokach - pomoże skutecznie uporać się z problemem, wyrywając mlecze czy inne chwasty wraz z korzeniami bez konieczności schylania się. Głęboko sięgające pazury wyrywacza chwytają korzeń z czterech stron i pozwalają na czyste oraz nieinwazyjne wyciągnięcie rośliny z gleby.

Materiały, z których wykonany jest wyrywacz, aluminium i poliamid wzmocniony włóknem szklanym sprawiają, że narzędzie jest bardzo lekkie, a zarazem wytrzymałe. Wyrywacz do chwastów jest łatwy do utrzymania w czystości - po zakończonej pracy wystarczy umyć narzędzie pod bieżącą wodą. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie.

Fiskars ma w ofercie dwa modele - wyrywacz do chwastów Xact z ergonomicznym uchwytem oraz SmartFit z regulowaną długością trzonka, dzięki czemu narzędzie może być używane przez osoby o różnym wzroście.

Firma powiązana:
FISKARS POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje