Piła taśmowa NG120

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-12-15 06:41:21
Piła taśmowa NG120
HANMAR, przedstawiciel włoskiego producenta FEMI w Polsce wprowadziła na rynek nową profesjonalną przecinarkę taśmową oznaczoną symbolem NG120.

Hanmar - piła taśmowa NG120Jest to najmniejszy model przecinarki z rodziny NG (New Generation).  Zastosowanie systemu NG pozwala na szybsze cięcie nawet o 60% w stosunku do przecinarek tradycyjnych. Związane jest to bezpośrednio z kierunkiem posuwu taśmy tnącej, gdzie firma FEMI zastosowała innowacje polegającą  na odwróceniu tego kierunku. Praca podczas cięcia jest bardzo stabilna i wytwarza mało wibracji.

 

Przecinarka ma regulację umożliwiającą dostosowanie właściwego naprężenia taśmy tnącej, co w połączeniu z dwoma regulowanymi prowadzeniami, w znacznym stopniu wpływa na żywotność taśmy i jakość cięcia.

 

Jedną z głównych zalet urządzenia jest mocny 1200W jednofazowy silnik wyposażony w bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu jego uzwojeń. Ponad to wspomagany jest on układem elektronicznym stabilizującym pracę poprzez utrzymanie stałej prędkości posuwu i regulacje pozwalającą na dostosowanie prędkości odpowiednio do wielkości i rodzaju obrabianego materiału.

 

Przecinarka ma możliwość pracy pod kątem w zakresie od 0° do 60°. Ergonomiczna budowa i przede wszystkim solidne wykonanie według najnowocześniejszych technologii sprawia iż przecinarka NG120 jest konkurencyjna  wśród urządzeń w swojej klasie.

 

Dane techniczne przecinarki taśmowej NG120:

 

Moc:  1200W
Taśma tnąca: 1440x13x0,65
Waga: 18kg
Cena detaliczna netto: 2380 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Hanmar

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny