Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe oblicze serwisu marki NEO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-09-09 10:45:09
Nowe oblicze serwisu marki NEO
Serwis internetowy producenta narzędzi marki NEO przeszedł tuning. Nowe oblicze serwisu marki można oglądać pod adresem www.neo-tools.com

Głównym założeniem modyfikacji strony internetowej marki NEO było poprawienie funkcjonalności oraz wprowadzenie ułatwień w korzystaniu z witryny, a także uatrakcyjnienie jej wyglądu.

 

Najważniejszy dział serwisu - wirtualny katalog, dzięki któremu można w prosty sposób zapoznać się z ofertą produktów NEO - nie uległ znaczącej zmianie. Producent postawił na sprawdzoną już w poprzedniej wersji serwisu intuicyjną i łatwą nawigację. Nowością w katalogu jest natomiast „schowek produktów”, do którego można „odłożyć” interesujące narzędzia i dalej przeglądać katalog. Dodany został również kanał RSS, dzięki któremu użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do aktualnych informacji dotyczących marki NEO. Po zaprenumerowaniu kanału RSS NEO TOOLS użytkownicy automatycznie dostaną wiadomość o nowościach i zmianach na stronie.

Nowa strona NEO

W nowo powstałej zakładce „przestrzeń NEO” użytkownicy będą mogli zapoznać się z działaniami, w które zaangażowana jest marka. Materiały z renowacji wiekowego VW T1, czy informacje o poczynaniach rajdowców z WESEM NEO Rally Team z pewnością okażą się ciekawe dla wszystkich, którzy związani są z branżą motoryzacyjną.

 

Wygląd serwisu jest utrzymany w znanej już kolorystyce, która została nieco rozjaśniona. Wprowadzenie zdjęć osób korzystających z narzędzi NEO zwiększyło dynamikę i sprawiło, że strona jest atrakcyjna wizualnie. Plusem nowej odsłony serwisu internetowego jest też dużo lepsza jakość zdjęć w katalogu.

 

W zamierzeniu strona ma się rozwijać tak, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich użytkowników. Twórcy serwisu już planują wprowadzenie nowych funkcjonalności,  które będą pojawiały się w niedalekiej przyszłości.

Tworzymy tę stronę dla naszych klientów i to ich oczekiwania są dla nas bodźcem do wprowadzania zmian i ciągłego udoskonalania naszych produktów. Nowy portal ma być platformą komunikacji z  klientami, a więc staramy się, aby był on jak najbardziej przyjazny i funkcjonalny - mówi Małgorzata Rozbicka, category manager marki NEO.

 

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje