Samopoziomujący laser obrotowy marki Skil

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-07-07 09:41:28
Samopoziomujący laser obrotowy marki Skil
Skil poszerzył swoją ofertę przyrządów pomiarowych o samopoziomujący laser niwelacyjny. Model 570 to opłacalny zakup dla pragmatycznych użytkowników, którym potrzebne jest wyznaczenie przestrzeni w promieniu 360º, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zasięg pracy lasera można zwiększyć do 200 metrów, stosując oddzielny odbiornik, dołączany standardowo do urządzenia.

Laser niwelacyjny model 570Urządzenie przeznaczone jest dla osób, które chcą w łatwy i szybki sposób wykonać różnorodne prace związane z poziomowaniem i wyrównywaniem. Model 570 przyda się podczas montażu szafek, zabudowy kuchni, układania glazury, wyznaczania pozycji ścian, sufitów i konstrukcji belkowych, instalacji ogrodzeń, czy wszelkiego rodzaju innych prac instalacyjnych. Solidna i wytrzymała konstrukcja urządzenia umożliwia pracę w trudnych warunkach, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach.

Moduł odbiornika zwiększa zasięg pracy do 200 m

Oddzielny odbiornik dołączany do modelu 570 zwiększa zasięg pracy. Projekcja światła lasera jest teraz możliwa w promieniu 200 m. Odbiornik posiada łatwy w obsłudze włącznik/wyłącznik oraz sygnalizator akustyczny.  Czerwone diody LED sygnalizują zbyt dużą lub zbyt małą wysokość, a centralna dioda zielona sygnalizuje prawidłowy poziom. Moduł odbiornika posiada zaczep do noszenia na nadgarstku oraz zacisk, umożliwiający bezpieczne zamocowanie go do ogrodzenia, słupa lub łat niwelacyjnych.

Prosta obsługa

Obsługa lasera jest łatwa i intuicyjna. Nie wymaga żmudnych przygotowań. Urządzenie posiada funkcję automatycznego samoczynnego poziomowania z dokładnością do ±0.3 mm/m. Sygnał akustyczny ostrzega użytkownika, jeżeli pozycja lasera zostanie zmieniona i wykroczy poza podany zakres. Pozycjonowanie w pionie wykonuje się ręcznie przy pomocy jednego regulatora. Ruch obrotowy jest inicjowany poprzez naciśnięcie przycisku on/off, do wyboru są trzy prędkości, optymalne dla różnych rodzajów wykonywanej pracy.

 

Nowy laser można używać, stawiając na powierzchni stołu lub bezpośrednio na ziemi, ale także zamontować na ścianie, używając wbudowanej ramki – idealne rozwiązanie przy montażu sufitów. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest także solidny, regulowany statyw o wysokości 1,80 m. Model 570 dostarczany jest wraz z potrzebnymi do pracy akcesoriami, które obejmują: moduł odbiornika i zacisk oraz podwójny zestaw baterii – do lasera i odbiornika.

 

Sugerowana cena brutto (w lipcu 2008): laser rotacyjny 570 – 2440 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny