Nowy katalog PROMA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-02-18 13:56:40
Nowy katalog PROMA
Firma Proma zaprezentowała nowy katalog "Maszyny i narzędzia 2008 A", w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1500 produktów wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego.

Maszyny i narzędzia PromaKatalog zawiera urządzenia elektryczne i akumulatorowe, wśród których dostępne są takie marki jak: Economy by Ferm, Ferm, Proma, Ferm PowerLine i Arbortech.

 

W katalogu znajdziemy grupy narzędziowe takie jak technika ogrodowa – czyli urządzenia do szerokiego zakresu prac związanych z utrzymaniem w nienagannym stanie ogrodów, krzewów, trawników, oferowane pod markami Ferm Florin oraz Proma.

 

Kolejna część katalogu poświęcona została obrabiarkom, urządzeniom kształtującym, przyrządom pomiarowym, spawarkom i prostownikom dostępnym głównie pod marką Proma. Znalazły się wśród nich także trzy nowe modele szlifierek do płaszczyzn, uzupełniające ofertę maszyn do obróbki metalu.

 

Na ostatnich stronach katalogu zaprezentowano maszyny i urządzenia warsztatowe, garażowe, malarskie i modelarskie marek takich jak Abac, Prima, Proma, Ferm, Earlex czy Boehler.

 

Maszyny Proma i narzędzia Ferm znajdujące się w nowym wydaniu katalogu, oferowane są z trzyletnią, pełną gwarancją jakości, w przystępnych cenach, z fachowym serwisem technicznym i doradczym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

Wydawany co pół roku katalog zawiera całościową ofertę asortymentową firmy Proma. Każdy z zaprezentowanych w katalogu produktów opatrzony został opisem parametrów technicznych oraz ceną zakupu, co stanowi jednocześnie gwarancję, że koszt nabycia produktu pozostanie na niezmiennym poziomie przez cały okres obowiązywania katalogu.

 

Nowy katalog dostępny jest bezpłatnie u wszystkich partnerów handlowych firmy Proma. Można go także zamówić, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej firmy.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
PROMA POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny