Warsztat na kółkach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Warsztat na kółkach
Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.
Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.

 

Stół Mobile Project Center ma dużą powierzchnię roboczą umieszczoną na optymalnej do pracy wysokości 85 cm. Blat urządzenia wytrzymuje ciężar 300 kg, pełniąc przy tym wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z blatem zaciskowi stolarskiemu, istnieje możliwość stabilnego zamocowania obrabianego przedmiotu między częściami stołu. W blacie znajdują się także specjalne otwory, w które w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.

 

Cenionym przez użytkowników udogodnieniem stosowanym w stołach warsztatowych jest mobilność. O wysokiej funkcjonalności Mobile Project Center świadczy to, że nie trzeba go nosić, lecz można nim wygodnie dojechać w wyznaczone miejsce pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła, dzięki czemu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowatorskim rozwiązaniem, wykorzystanym w urządzeniu Stanley jest też część, rozszerzająca możliwości jego zastosowania o funkcję wózka. Dzięki temu, przy użyciu Mobile Project Center można transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Przemieszczanie się z wózkiem dodatkowo ułatwiają wysuwane, teleskopowe rękojeści.

 

Nowe urządzenie firmy Stanley zostało dostosowane do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu stół Mobile Project Center jest płaski i zajmuje niewiele miejsca. W sklepach dostępna będzie także uproszczona wersja nowego produktu Stanley – składany stół warsztatowy. Różni się on od Mobile Project Center tym, że nie wyposażono go w funkcję wózka. Zarówno stoły warsztatowe, jak też inne nowości produktowe firmy Stanley będą prezentowane podczas targów BUDMA 2007, odbywających się w Poznaniu w dniach 23 – 26 stycznia 2007 roku. Firma Stanley będzie prezentować swoje narzędzia na stoisku nr 48 w pawilonie nr 2.

 

Sugerowane ceny detaliczne:
Mobile Project Center – 540 zł
Składany stół warsztatowy Stanley – 440 zł
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
STANLEY

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny