Akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS

Nowość na polskim rynku! Pierwsza akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS (Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia).

aktualizacja: 2019-08-19 10:38:34

Szlifierka DSL800ZU zasilana jest prądem stałym o napięciu 18 V. Pracuje na silniku bezszczotkowym, który generuje obroty w zakresie 1000-1800/min. Reguluje się je za pomocą 5-stopniowego pokrętła znajdującego się w rękojeści głównej. Na pierwszym ustawieniu mamy do dyspozycji obroty wynoszące 1000/min, na drugim - 1200/min, trzecim - 1400/min, czwartym - 1600/min, a na piątym - 1800/min. Talerz szlifierski ma średnicę 210 mm a do talerza na rzep mocuje się krążki ścierne o średnicy 225 mm.

Makita oferuje również, jako wyposażenie dodatkowe, trzy akcesoryjne talerze szlifierskie o różnej twardości, w celu zwiększenia możliwości zastosowań tej niezwykłej maszyny. Szlifierka wyposażona jest w teleskopową rurę z regulacją w zakresie od 0 do 420 mm, która umożliwia dostosowanie długości całkowitej urządzenia w zależności od potrzeb użytkownika. Maszyna dostępna jest w dwóch wersjach z akumulatorem lub bez.

Więcej informacji na www.makita.pl

Firma powiązana:
Makita Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje