Akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS

Nowość na polskim rynku! Pierwsza akumulatorowa szlifierka do gładzi gipsowych wyposażona w innowacyjną technologię AWS (Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia).

aktualizacja: 2019-08-19 10:38:34

Szlifierka DSL800ZU zasilana jest prądem stałym o napięciu 18 V. Pracuje na silniku bezszczotkowym, który generuje obroty w zakresie 1000-1800/min. Reguluje się je za pomocą 5-stopniowego pokrętła znajdującego się w rękojeści głównej. Na pierwszym ustawieniu mamy do dyspozycji obroty wynoszące 1000/min, na drugim - 1200/min, trzecim - 1400/min, czwartym - 1600/min, a na piątym - 1800/min. Talerz szlifierski ma średnicę 210 mm a do talerza na rzep mocuje się krążki ścierne o średnicy 225 mm.

Makita oferuje również, jako wyposażenie dodatkowe, trzy akcesoryjne talerze szlifierskie o różnej twardości, w celu zwiększenia możliwości zastosowań tej niezwykłej maszyny. Szlifierka wyposażona jest w teleskopową rurę z regulacją w zakresie od 0 do 420 mm, która umożliwia dostosowanie długości całkowitej urządzenia w zależności od potrzeb użytkownika. Maszyna dostępna jest w dwóch wersjach z akumulatorem lub bez.

Więcej informacji na www.makita.pl

Firma powiązana:
Makita Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny