AEG - 120 lat innowacji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2018-09-20 06:44:48
AEG - 120 lat innowacji

Historia marki Allgemeine Elektricitäts- Gesellschaft, dziś znanej pod nazwą AEG, sięga już 120 lat. Od początku istnienia marka miała ogromny wkład w rozwój branży narzędziowej.

Jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży przenośną wiertarkę elektryczną, pierwszy młot udarowo-obrotowy oraz urządzenia bezszczotkowe, takie jak frezarka oraz szlifierka taśmowa 18 V. Dzięki nieustannemu wprowadzaniu praktycznych i wygodnych dla użytkownika innowacji stała się liderem w dziedzinie ergonomii rozwiązań akumulatorowych. Wielofunkcyjny uchwyt narzędziowy, system antywibracyjny AVS czy system FIXTEC to jedne z najważniejszych udogodnień, które sprawiły, że AEG stworzyła nowe standardy jakości oraz wydajności sprzętu.

Narzędzia akumulatorowe AEG charakteryzują się przede wszystkim długą żywotnością, dużą wydajnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ich konstrukcja została dostosowana do potrzeb i wymagań użytkowników. Kompaktowa budowa oraz niewielki ciężar zapewniają komfort pracy, z kolei wygodne, ergonomiczne włączniki, a także dodatkowe rękojeści i uchwyty znacznie ułatwiają użytkowanie elektronarzędzi.

AEG od 120 lat jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych, młotów udarowo-obrotowych, sprzętu do obróbki metalu i drewna, wiertarek udarowych oraz akcesoriów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie marka nieustannie poszerza swoje portfolio, dostarczając fachowcom rozwiązań, dzięki którym praca przebiega wydajniej i bezpieczniej, bez ryzyka awarii czy wypadku.

Z okazji 120-lecia marka AEG wypuściła na rynek limitowaną edycję narzędzi, które od 19 września będą dostępne w ofercie sklepów Leroy Merlin.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny