Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788

Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788 przyda się w każdym warsztacie i domu. Zasilanie akumulatorowe zapewnia pełną swobodę podczas pracy, a japoński silnik nadaje narzędziu wyjątkową trwałość.

aktualizacja: 2018-08-27 08:55:17

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YATO YT-82788 o maksymalnym momencie obrotowym 40 Nm przeznaczona jest do prac montażowych w metalu, drewnie i cegle. Ma dwubiegową przekładnię i precyzyjną regulację prędkości obrotowej we włączniku. Umożliwia wkręcanie, wiercenie z prędkością do 1650 obr./min oraz wiercenie z udarem do 29700 ud./min. Wyposażona jest w japoński silnik Mabuchi Motor Co. Ltd., którego najwyższej jakości podzespoły są gwarancją trwałości urządzenia. Niewielkie rozmiary obudowy umożliwiają pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wiertarko-wkrętarka oferowana w zestawie, zasilana jest systemową baterią Li-Ion 18 V o pojemności 2 Ah. Opcjonalnie można zakupić akumulatory o większych pojemnościach: 3 lub 4 Ah. Baterie mają 4-stopniowy wskaźnik naładowania oraz zabezpieczenie przeciw przegrzaniu i pasują do całej serii narzędzi YATO 18 V do warsztatu, domu i ogrodu.

Instalacja domowej elektrowni słonecznej
Panele fotowoltaiczne, gotowy zestaw od znanej firmy Hewalex? Prześledziliśmy cały proces inwestycji w pewnym domu na Dolnym Śląsku.
6:11
Firma powiązana:
Toya

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny