W 2018 roku aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały nagrodę iF Design Award

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
W 2018 roku aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały nagrodę iF Design Award

Aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały w 2018 roku prestiżową nagrodę iF Design Award. Nagroda ta jest jednym z najważniejszych na świecie wyróżnień w kategorii wzornictwa przemysłowego. W tym roku jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż musiało wybierać spośród blisko 6400 produktów, zgłoszonych przez firmy z 54 krajów.

aktualizacja: 2018-05-29 09:46:50

Wyróżnienie zdobyły zarówno dwa urządzenia konsumenckie (mop elektryczny FC 5 oraz odświeżacz powietrza KA 5), jak i dwa produkty z oferty skierowanej do profesjonalistów (odkurzacz uniwersalny NT Tact i stacjonarny SB).

Mop elektryczny FC 5 to unikatowe, wielofunkcyjne urządzenie, które znajduje zastosowanie w niejednym domu. Wstępnie usuwa suche zabrudzenia i równocześnie myje podłogę. Ma system samooczyszczania, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze i użytkowaniu. Po pracy nim podłoga jest sucha w niecałe dwie minuty. Zmniejsza on zużycie wody niezbędnej do mycia nawet o 85%, w porównaniu z tradycyjnym mopem ręcznym. Teraz także stylowy i ergonomiczny design doceniony przez jury konkursu można wpisać na listę zalet FC 5.

Kolejnym urządzeniem jest domowy odświeżacz powietrza KA 5, który niebawem pojawi się i na polskim rynku. Wyposażony w system filtrów HEPA 11 filtruje skutecznie powietrze nawet w dużych pomieszczeniach (do 60 m2). Wyświetlacz "Smart Air" pokazuje aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu. Wszystko na przyjaznym dla użytkownika panelu operacyjnym.

Z oferty profesjonalnej nagrodzone zostały odkurzacze uniwersalne NT Tact oraz odkurzacze stacjonarne SB. Odkurzacze NT Tact są idealne do usuwania znacznych ilości zabrudzeń i pyłów. Dlatego świetnie sprawdzają się w wymagających branżach, takich jak budownictwo czy rolnictwo. System oczyszczania filtra Tact sprawia, że odkurzacz pracuje zawsze wydajnie, filtr nie zatyka się mimo zbierania dużej ilości drobnego pyłu. Odkurzacze linii SB są przeznaczone do pracy na przykład na stacjach benzynowych. Są to bardzo ergonomiczne i wydajne urządzenia.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny