Do końca maja można zgarnąć nagrody od Kärcher!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Do końca maja można zgarnąć nagrody od Kärcher!

Firma Kärcher obchodzi w tym roku swój jubileusz 25 - lecia w Polsce. Z tej okazji firma organizuje liczne atrakcje i wydarzenia. Jednym z nich jest akcja konsumencka KÄRCHER - NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE.  Z powodu dużego zainteresowania trwającą od marca akcję firma postanowiła przedłużyć do końca maja. W ramach akcji przy zakupie wybranych modeli myjek ciśnieniowych Full Control konsument otrzyma atrakcyjne wyposażenie dodatkowe.

aktualizacja: 2018-05-10 12:05:36

Szczegóły akcji i regulamin dostępne są na stronie: www.karcher-niemozliwejestmozliwe.pl

Urządzenia objęte akcją to modele myjek klasy Full Control z innowacyjnym pistoletem ciśnieniowym, który pozwala dobrać do rodzaju czyszczonej powierzchni najlepsze parametry pracy i na bieżąco monitorować ciśnienie strumienia czyszczącego. Najważniejsze funkcje pistoletu to regulacja poziomu ciśnienia wody i dozowania środka czyszczącego jedynie przy pomocy przycisków +/-; przejrzysty wyświetlacz LCD pokazujący bieżące  parametry mycia; ustawienie MIX do podawania środka czyszczącego.

Dedykowane każdemu z modeli Full Control wyposażenie standardowe można, dzięki tej właśnie akcji, jeszcze wzbogacić o kolejne akcesoria zwiększające zakres zastosowań urządzenia wysokociśnieniowego wokół domu. Organizator akcji przewidział 2 zestawy nagród, o wartości rynkowej 200 lub 300 zł. I tak, to co do dziś wydawało się niemożliwe do wyczyszczenia, dzięki nagrodom stanie się możliwe!

Warto się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny