Ukośnica Skil Masters, model 3855

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Ukośnica Skil Masters, model 3855
W ofercie urządzeń marki Skil Masters pojawiła się ukośnica z posuwem, model 3855. Narzędzie można stosować do wielu prac, np. precyzyjnego cięcia paneli laminowanych, desek i belek podłogowych, lub do cięcia materiałów kompozytowych, np. płyt pilśniowych, sklejek czy płyt MDF.
Ukośnica Skil Masters, model 3855Wydajny silnik o mocy 1 500 W napędza tarczę o średnicy 216 mm. W połączeniu z dobrą ergonomią oraz łatwą obsługą urządzenie gwarantuje bardzo dobry rezultat pracy, za rozsądną cenę. Ukośnica dostępna jest w sprzedaży od kwietnia.

Wysoka wydajność cięcia

Funkcja posuwu zapewnia dużą wydajność pracy nowej ukośnicy Skil Masters. Przy ustawieniu 90°/90° maksymalna szerokość cięcia wynosi 305 mm, a wysokość 65 mm. Dla oznaczenia miejsca cięcia wystarczy krótka kreska, ponieważ wiązka wbudowanego lasera precyzyjnie wskazuje przebieg linii cięcia. Ogranicznik długości ułatwia wykonywanie cięć seryjnych na taką samą długość. Kąt cięcia można ustawić do maksymalnie 45°, przy czym oznakowanych jest dziewięć najpopularniejszych kątów cięcia.

Oświetlenie diodowe LED – lepsza widoczność

zapewnia optymalną widoczność obszaru pracy. Wygodna w obsłudze osłona ułatwia wymianę tarcz, np. gdy użytkownik potrzebuje wymienić znajdującą się w wyposażeniu standardowym urządzenia tarczę 48-zębową (wykonaną z węglików spiekanych i przeznaczoną do cięcia drewna) na tarczę do cięcia innych materiałów.

Ergonomiczna konstrukcja – łatwa obsługa narzędzia

Kolejne zalety nowej ukośnicy to ergonomiczna konstrukcja i łatwa obsługa narzędzia. Miękkie okładziny Softgrip na wszystkich uchwytach sprawiają, że praca staje się bezpieczna i komfortowa. Ukośnica Skil Masters 3855 posiada wygodny system mocowania elementów na stole pilarskim. W wyposażeniu standardowym znajduje się zacisk, który można stosować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Wytrzymała konstrukcja – optymalna w trudnych warunkach pracy

Wytrzymała konstrukcja ukośnicy zapewnia wysoką precyzję cięcia oraz długą żywotność także przy częstym stosowaniu urządzenia w trudnych warunkach. Osłona tarczy, stół pilarski i ogranicznik wykonane są z trwałego aluminium, komponenty napędu posiadają precyzyjne łożyska kulkowe oraz koła zębate z uzębieniem skośnym.

Łatwy transport

Ukośnica Skil Masters, model 3855, jest łatwa w transporcie, a przygotowanie urządzenia do pracy nie zajmuje wiele czasu. Zintegrowane podpórki można przesuwać w obu kierunkach i nie trzeba ich demontować na czas transportu. Urządzenie posiada schowek na przewód zasilający oraz załączone w wyposażeniu klucze potrzebne do wymiany tarczy.

 

Sugerowana cena detaliczna brutto (czerwiec 2011): ukośnica do paneli (model 3855) - 1 229zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny