Album - Global Impressions of Bosch

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2011-05-16 14:45:11
Album - Global Impressions of Bosch
Jak nazywa się najdłużej zatrudniony pracownik Bosch i co kryje się za nazwą „Wyścig wkrętarek akumulatorowych“? Te i wiele innych historii z całego świata pokazuje album „Global Impressions of Bosch“, który składa się ze 125 fotografii, wykonanych w 125 miejscach na całym świecie, w tej samej sekundzie.

Album - Global Impressions of BoschŚwiat Boscha ujęty w jednej sekundzie

Celem projektu "Global Impressions of Bosch" było uwiecznienie jednej chwili, która dokumentuje kulturę, pracowników, produkty i technologie, ale także tradycję i perspektywy Grupy Bosch.

 

Ponad dwa lata trwały przygotowania do tego momentu. Projekt wymagał zaangażowania ponad 1 000 ludzi z ponad 40 krajów. Należało dokonać wyboru z ok. 400 propozycji tematycznych. Międzynarodowi reporterzy  zobowiązali się do wykonania zdjęcia w tej samej sekundzie, obojętne czy była to godzina 11 przed południem w Schwieberdingen (Niemcy), 6 rano w Campinas (Brazylia) czy 7 wieczorem w Clayton (Australia).

 

20 maja 2010 roku, punktualnie o godzinie 11 czasu środkowoeuropejskiego na całym świecie wykonano 125 fotografii. Zespół projektowy w Stuttgarcie wstrzymał oddech, teraz wszystko zależało od uczestników, ale także od pogody. Co bowiem można było zrobić w razie mgły w Szkocji, huraganu w tropikach albo burzy śnieżnej na Matterhornie?

 

Projekt udał się w stu procentach, powstało 125 interesujących fotografii,  które prezentują różnorodność przedsiębiorstwa, jakim jest Bosch.

Zdjęciom towarzyszą teksty w dziesięciu językach, którymi posługuje się większość klientów i pracowników Boscha na świecie. W ten sposób powstał globalny album dla globalnego przedsiębiorstwa.

 

Album "Global Impressions of Bosch" został osobiście wręczony każdemu z ponad 280 000 pracowników z okazji 125-lecia istnienia firmy Bosch, trafi także do klientów, partnerów i przyjaciół przedsiębiorstwa

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny