"Złoty Laur Klienta 2010" dla marki TOPEX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-08-04 06:40:32
"Złoty Laur Klienta 2010" dla marki TOPEX
Firma TOPEX, została uhonorowana „Złotym Laurem Klienta 2010”. Już po raz drugi z rzędu w kategorii „Narzędzia ręczne” produkty TOPEX nie miały sobie równych.

Złoty Laur Klienta 2010 dla marki TOPEX
"Laur Klienta" to największy program konsumencki w Polsce. Dzięki otwartej formule to klienci w bezpośrednim głosowaniu wyłaniają najpopularniejsze produkty i marki. W przypadku narzędzi TOPEX do zdobycia wyróżnienia w równej mierze co popularność przyczyniły się zmiany jakościowe, jakie od lat systematycznie obserwowane są w produktach tej znanej marki.

 

Uznanie ze strony klientów to dla nas bardzo ważny sygnał – szczególnie w kontekście 20 lat obecności na rynku. Dzięki niemu mamy świadomość, że droga, którą podążamy prowadzi w dobrym kierunku. Na pewno nie spoczniemy na „laurach”. Pomimo sporego doświadczenia w dalszym ciągu rozwijamy nasz potencjał. Tylko w tym roku udało nam się oddać do użytku nowoczesny magazyn, a także dział techniczny z laboratorium, które w niedługim czasie ma szansę stać się jednym z najlepszych ośrodków testujących narzędzia i elektronarzędzia w Polsce – mówi Piotr Potowski, dyrektor generalny firmy TOPEX.

 

Narzędzia TOPEX to bogata oferta narzędzi i artykułów technicznych klasy popularnej, przeznaczonych do regularnego użytkowania przy średnim zakresie obciążeń. Dzięki swojej dostępności cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno pośród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Uniwersalność oraz rosnąca jakość zostały zauważone również przez klientów.

 

Już od początku tegorocznej edycji konkursu TOPEX był faworytem. Ogromna liczba głosów, która wpłynęła na naszą skrzynkę mailową potwierdziła tylko niezwykłą popularność, jaką cieszy się ta marka – mówi Grzegorz Kozicki, redaktor naczelny Rzecz o Biznesie, organizatora programu.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
Grupa Topex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny