Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-07-05 07:52:54
Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Firma Hydropool wprowadziła na polski rynek urządzenie o nazwie Aquatrainer Swim SPA. Urządzenie to dedykowane jest dla hoteli, ośrodków SPA lub klubów Fitness.

Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Urządzenie to również nadaje się dla klientów indywidualnych: do przydomowego SPA oraz pokoi kąpielowych.

 

Aquatrainer Swim SPA firmy Hydropool to urządzenie które łączy w sobie kilka funkcji w jednym basenie. Aquatrainer Swim SPA to jednocześnie:

 

- bieżnia pływacka, w której można wypocząć!
- basen termalny z funkcją sauny!
- Aquaaerobik wzbogacony hydromasażem!
- basen i jacuzzi w jednym!
- trening, zabawa, pływanie, masaż i relaks

 

Zalety systemu to między innymi:

- Czterowarstwowa akrylowo-polimerowa niecka

 

Wszystkie niecki Aquatariner Swim Spa są próżniowo formowane z najwyższej jakości specjalnego, grubego akrylu. Po próżniowym uformowaniu nakładana jest warstwa winylu wzmocniona włóknem szklanym, by zagwarantować doskonałe połączenie finalnej struktury niecki. Kilka warstw poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym gwarantuje jedną z najtwardszych skorup, stosowanych w przemyśle.

 

- Kształt niecki

 

Unikatowy design oraz szczegółowo opracowany kształt niecki basenu, sprawiają że Aquatarainer Swim Spa oferuje dużą i wolną od barier część do pływania. Tak zaplanowany kształt Aquatrainera blokuje wodę w zakolach w tylnej części basenu przy filtrze, dzięki czemu woda nie powraca do przedniej części. W efekcie pływanie staje się naturalne i pozwala na znakomity relaks i odpoczynek.

 

- Przeciwprąd

 

Przeciwfala w Aquatrainer Swim Spa jest generowana przez dwa specjalne, opatentowane „szeroko-źródłowe natryski falowe” oraz dodatkową trzecią dyszę kierunkową. Ten nowoczesny system natrysków falowych opracowany specjalnie dla Hydropool Swim Spa, daje ogromną moc przeciwprądu oraz eliminuje turbulencje. Moc przeciwprądu jest w pełni regulowana, co gwarantuje efektywne pływanie zarówno wytrawnym sportowcom, jak i osobom słabiej pływającym czy dzieciom.

Nowość! Aquatrainer Swim SPA

- Siedziska

 

Aquatrainer Swim Spa posiada dwa ergonomiczne i doskonale dopasowane do kształtu ciała siedziska, dzięki którym poczujesz się niezwykle komfortowo i które pozwolą Ci na pełen relaks.

- Dodatkowa dysza kierunkowa

 

Aquatrainer Swim Spa wyposażony jest dodatkowo w specjalną kierunkową dyszę, która doskonale wzmacnia siłę przeciwprądu, pozwalając na ustawienie strumienia w zależności od Twoich potrzeb i umiejętności pływania

 

- Siedziska z hydromasażem

 

Każde z dwóch siedzisk posiada 8 dysz hydroterapeutycznych z możliwością pełnej regulacji mocy masażu, dzięki czemu każda część ciała zostanie wymasowana, a Ty poczujesz się wyjątkowo odprężony

 

Firma powiązana:
HYDROPOOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa basenu w ogrodzie
Budowa basenu w ogrodzie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!