Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-07-05 07:52:54
Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Firma Hydropool wprowadziła na polski rynek urządzenie o nazwie Aquatrainer Swim SPA. Urządzenie to dedykowane jest dla hoteli, ośrodków SPA lub klubów Fitness.

Nowość! Aquatrainer Swim SPA

Urządzenie to również nadaje się dla klientów indywidualnych: do przydomowego SPA oraz pokoi kąpielowych.

 

Aquatrainer Swim SPA firmy Hydropool to urządzenie które łączy w sobie kilka funkcji w jednym basenie. Aquatrainer Swim SPA to jednocześnie:

 

- bieżnia pływacka, w której można wypocząć!
- basen termalny z funkcją sauny!
- Aquaaerobik wzbogacony hydromasażem!
- basen i jacuzzi w jednym!
- trening, zabawa, pływanie, masaż i relaks

 

Zalety systemu to między innymi:

- Czterowarstwowa akrylowo-polimerowa niecka

 

Wszystkie niecki Aquatariner Swim Spa są próżniowo formowane z najwyższej jakości specjalnego, grubego akrylu. Po próżniowym uformowaniu nakładana jest warstwa winylu wzmocniona włóknem szklanym, by zagwarantować doskonałe połączenie finalnej struktury niecki. Kilka warstw poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym gwarantuje jedną z najtwardszych skorup, stosowanych w przemyśle.

 

- Kształt niecki

 

Unikatowy design oraz szczegółowo opracowany kształt niecki basenu, sprawiają że Aquatarainer Swim Spa oferuje dużą i wolną od barier część do pływania. Tak zaplanowany kształt Aquatrainera blokuje wodę w zakolach w tylnej części basenu przy filtrze, dzięki czemu woda nie powraca do przedniej części. W efekcie pływanie staje się naturalne i pozwala na znakomity relaks i odpoczynek.

 

- Przeciwprąd

 

Przeciwfala w Aquatrainer Swim Spa jest generowana przez dwa specjalne, opatentowane „szeroko-źródłowe natryski falowe” oraz dodatkową trzecią dyszę kierunkową. Ten nowoczesny system natrysków falowych opracowany specjalnie dla Hydropool Swim Spa, daje ogromną moc przeciwprądu oraz eliminuje turbulencje. Moc przeciwprądu jest w pełni regulowana, co gwarantuje efektywne pływanie zarówno wytrawnym sportowcom, jak i osobom słabiej pływającym czy dzieciom.

Nowość! Aquatrainer Swim SPA

- Siedziska

 

Aquatrainer Swim Spa posiada dwa ergonomiczne i doskonale dopasowane do kształtu ciała siedziska, dzięki którym poczujesz się niezwykle komfortowo i które pozwolą Ci na pełen relaks.

- Dodatkowa dysza kierunkowa

 

Aquatrainer Swim Spa wyposażony jest dodatkowo w specjalną kierunkową dyszę, która doskonale wzmacnia siłę przeciwprądu, pozwalając na ustawienie strumienia w zależności od Twoich potrzeb i umiejętności pływania

 

- Siedziska z hydromasażem

 

Każde z dwóch siedzisk posiada 8 dysz hydroterapeutycznych z możliwością pełnej regulacji mocy masażu, dzięki czemu każda część ciała zostanie wymasowana, a Ty poczujesz się wyjątkowo odprężony

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
HYDROPOOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa basenu w ogrodzie
Budowa basenu w ogrodzie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny