Nowa inwerterowa pompa ciepła do basenu PCWBi-B od Hewalex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa inwerterowa pompa ciepła do basenu PCWBi-B od Hewalex

Basenowe pompy ciepła znajdują się w ofercie Hewalex od niemal 10 lat i są sprawdzonym wyjątkowo ekonomicznym i komfortowym rozwiązaniem. Kolejną serię tych urządzeń stanowią pompy ciepła PCWBi-B.

aktualizacja: 2022-04-29 05:09:58

Nowy design jest zasługą zmiany przepływu powietrza. Boczne wywiewy pozwalają ustawić urządzenie na małej przestrzeni nie narażając wypoczywających w ogrodzie osób na większy hałas czy ruch powietrza.

Sercem urządzenia jest sprężarka inwerterowa o płynnej regulacji wydajności. Dzięki temu uzyskiwana jest bardzo wysoka sprawność (chwilowe COP nawet do 16). Możliwe jest też dodatkowe obniżanie głośności do minimum. Wymiennik ciepła ze stali tytanowej pozwala na bezpośrednie przyłączenie wody basenowej. Funkcjonalny i wygodny w użyciu sterownik może być przy połączeniu z dodatkowym modułem Wi-Fi obsługiwany za pomocą aplikacji mobilnej Aqua Temp.

Dostępnych jest 5 modeli od 7 do 20 kW, co pozwala na podgrzewanie wody w basenach o powierzchni lustra do około 100 m2. Gwarancja wynosi w standardzie 4 lata.

Firma powiązana:
Hewalex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa basenu w ogrodzie
Budowa basenu w ogrodzie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje