Nowa inwerterowa pompa ciepła do basenu PCWBi-B od Hewalex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowa inwerterowa pompa ciepła do basenu PCWBi-B od Hewalex

Basenowe pompy ciepła znajdują się w ofercie Hewalex od niemal 10 lat i są sprawdzonym wyjątkowo ekonomicznym i komfortowym rozwiązaniem. Kolejną serię tych urządzeń stanowią pompy ciepła PCWBi-B.

aktualizacja: 2022-04-29 05:09:58

Nowy design jest zasługą zmiany przepływu powietrza. Boczne wywiewy pozwalają ustawić urządzenie na małej przestrzeni nie narażając wypoczywających w ogrodzie osób na większy hałas czy ruch powietrza.

Sercem urządzenia jest sprężarka inwerterowa o płynnej regulacji wydajności. Dzięki temu uzyskiwana jest bardzo wysoka sprawność (chwilowe COP nawet do 16). Możliwe jest też dodatkowe obniżanie głośności do minimum. Wymiennik ciepła ze stali tytanowej pozwala na bezpośrednie przyłączenie wody basenowej. Funkcjonalny i wygodny w użyciu sterownik może być przy połączeniu z dodatkowym modułem Wi-Fi obsługiwany za pomocą aplikacji mobilnej Aqua Temp.

Dostępnych jest 5 modeli od 7 do 20 kW, co pozwala na podgrzewanie wody w basenach o powierzchni lustra do około 100 m2. Gwarancja wynosi w standardzie 4 lata.

Firma powiązana:
Hewalex

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa basenu w ogrodzie
Budowa basenu w ogrodzie
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!