Płyty styropianowe Fasada GRAFIT od Arbet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Płyty styropianowe Fasada GRAFIT od Arbet

Płyty styropianowe Fasada GRAFIT to płyty do zadań specjalnych. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Kolor uzyskuje się dzięki dodatkowi grafitu, co zwiększa absorpcję promieniowania cieplnego.

aktualizacja: 2021-05-27 06:51:27

W stosunku do styropianów tradycyjnych GRAFIT izoluje po prostu lepiej. Jednocześnie to płyta bezpieczna dla środowiska oraz zdrowia użytkowników ocieplonych nią budynków.

Jedną z korzyści zastosowania GRAFITu jest możliwość użycia cieńszych niż zwykle płyt w tych miejscach, w których uzyskanie optymalnej izolacyjności przy użyciu innych materiałów jest niemożliwe jak np. loggie, szczeliny, wieńce i nadproża itp. Płyty Fasada GRAFIT doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian, stropów, dachów stromych itd. Płyty styropianowe Fasada GRAFIT mogą być stosowane w aplikacjach wymagających przenoszenia małych obciążeń mechanicznych.

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD 0,031 W/(mK). Szczegółowe informacje na stronie www.arbet.pl/fasada-grafit/

Firma powiązana:
Arbet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje