System spadków dachowych firmy STYROPMIN

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
System spadków dachowych firmy STYROPMIN

Firma STYROPMIN będąca na rynku nieprzerwanie od 25 lat, oprócz tego, że oferuje bardzo szeroką gamę produktów styropianowych, zajmuje się także projektowaniem spadków do kształtowania powierzchni dachowych na dachach płaskich oraz ich produkcją. Nazywane są one często: spadkami styropianowymi, klinami ze styropianu, systemem płyt spadkowym itp. Wykonane są z różnych typów i odmian bloków styropianowych.

aktualizacja: 2018-09-25 12:16:49

Ich stosowanie daje niemal nieograniczone możliwości dowolnego kształtowania spadków ze styropianu, których głównym zadaniem jest, oprócz izolacji termicznej, odprowadzanie wód opadowych z dachów płaskich. Dla jak najlepszego odprowadzenia wody z połaci dachowej niezmiernie ważne jest optymalne i prawidłowe zaprojektowanie takiego systemu spadków. Firma oferuje wykonanie takich spadków na połaci całego dachu - rozwiązanie to dodatkowo minimalizuje ryzyko powstawania mostków termicznych w dachu.

W związku z tym, że STYROPMIN dysponuje trzema nowymi i nowoczesnymi fabrykami, o bardzo dużych mocach produkcyjnych, realizacja takich indywidualnych rozwiązań spadków dachowych wraz z dostawą na plac budowy jest naprawdę szybka i sprawna, a jakość wyrobów najwyższa.

Firma powiązana:
Styropmin

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny