Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 67313
Styropmin - Producent styropianu - Styropian - Docieplenia - Styropmin

Styropmin Producent styropianu - Styropian - Docieplenia - Styropmin

Telefon 25 759 32 23
E-mail biuro@lshpl.com
Adres Sosnkowskiego nr 71, 05-300 Mińsk Mazowiecki
STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie. ... Czytaj więcej
Styropmin

STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie.

Płyty styropianowe STYROPMIN

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował wybudowaniem 3 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w przeciągu ostatnich 4 lat: w Łochowie, w Zielonej Górze i w Oświęcimiu. Dostarczają one najwyższej jakości produkty styropianowe takie jak: płyty pasywne, płyty akustyczne, złożone systemy styropianowych spadków dachowych i wiele innych. Jakość wszystkich produktów STYROPMIN-u potwierdzają wyrywkowe badania kontrolne przeprowadzane przez ITB (Instytut Techniki Budowlanej) w ramach posiadanej przez spółkę Rekomendacji Technicznej i Jakości RTQ. STYROPMIN od samego początku jest także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), a także członkiem stowarzyszeń DAFA i SSO, które są szanowanymi i poważanymi stowarzyszeniami w całej branży dociepleniowej.

W ofercie STYROPMIN:

Styropiany Pasywne – „SZARE”: PASSIVE λ PRO 33, 31 i 30

Styropiany Fasadowe: FASADA λ PRO 42, 40 i 70

Styropiany Podłogowe: DP CS PRO 60, 70, 80, 100, 150 i 200

Styropiany Specjalistyczne: FUNDAMIN, HYDROMIN i HYDROMIN SUPER – do izolacji cieplnej w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą, przede wszystkim do ścian fundamentowych i dachów odwróconych, a także do cokołów, podłóg na gruncie i pod wszelkiego rodzaju wylewki podłogowe.

STROPOMIN EPS T – do ocieplania, ale przede wszystkim do izolacji akustycznej, której zadaniem jest tłumienie dźwięków uderzeniowych w systemie podłóg pływających, dla których obciążenie użytkowe podłóg na warstwie wyrównawczej nie przekracza 5 kN/m2 (500 kg/m2) w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

System Styropianowych Spadków Dachowych (SSSD) oraz Styropiany Ognioochronne: SSSD to rozwiązania stosowane głównie na dachach płaskich, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się wody opadowej w kierunku spustów lub rynien bez konieczności pracochłonnego i kosztownego wykonania spadku na konstrukcji dachu. Z kolei STYROLAMIN NRO oraz DACHOMIN RE 15 i 30 to specjalistyczne produkty stosowane na dachach budynków i hal, posiadające pełną klasyfikację bezpieczeństwa pożarowego w zakresie reakcji na ogień, odporności ogniowej jak i nierozprzestrzeniania ognia.

W roku 2019 STYROPMIN w ramach dalszego rozwoju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom branży wprowadził na rynek linię produktów specjalistycznych DUO LINE

Wymogi formalno-prawne: wszystkie produkty marki STYROPMIN mają wymagane prawem i przepisami budowlanymi dokumenty i certyfikaty oraz spełniają wysokie normy krajowe jak i europejskie. Firma posiada także Rekomendację RTQ wydaną przez ITB.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum