Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 59518
Styropmin

Styropmin

Producent styropianu - Styropian - Docieplenia - Styropmin
Telefon 25 759 32 23
Adres Sosnkowskiego nr 71, 05-300 Mińsk Mazowiecki
STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie. ... Czytaj więcej
Styropmin

STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie.

Płyty styropianowe STYROPMIN

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował wybudowaniem 3 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w przeciągu ostatnich 4 lat: w Łochowie, w Zielonej Górze i w Oświęcimiu. Dostarczają one najwyższej jakości produkty styropianowe takie jak: płyty pasywne, płyty akustyczne, złożone systemy styropianowych spadków dachowych i wiele innych. Jakość wszystkich produktów STYROPMIN-u potwierdzają wyrywkowe badania kontrolne przeprowadzane przez ITB (Instytut Techniki Budowlanej) w ramach posiadanej przez spółkę Rekomendacji Technicznej i Jakości RTQ. STYROPMIN od samego początku jest także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), a także członkiem stowarzyszeń DAFA i SSO, które są szanowanymi i poważanymi stowarzyszeniami w całej branży dociepleniowej.

W ofercie STYROPMIN:

Styropiany Pasywne – „SZARE”: PASSIVE λ PRO 33, 31 i 30

Styropiany Fasadowe: FASADA λ PRO 42, 40 i 70

Styropiany Podłogowe: DP CS PRO 60, 70, 80, 100, 150 i 200

Styropiany Specjalistyczne: FUNDAMIN, HYDROMIN i HYDROMIN SUPER – do izolacji cieplnej w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą, przede wszystkim do ścian fundamentowych i dachów odwróconych, a także do cokołów, podłóg na gruncie i pod wszelkiego rodzaju wylewki podłogowe.

STROPOMIN EPS T – do ocieplania, ale przede wszystkim do izolacji akustycznej, której zadaniem jest tłumienie dźwięków uderzeniowych w systemie podłóg pływających, dla których obciążenie użytkowe podłóg na warstwie wyrównawczej nie przekracza 5 kN/m2 (500 kg/m2) w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

System Styropianowych Spadków Dachowych (SSSD) oraz Styropiany Ognioochronne: SSSD to rozwiązania stosowane głównie na dachach płaskich, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się wody opadowej w kierunku spustów lub rynien bez konieczności pracochłonnego i kosztownego wykonania spadku na konstrukcji dachu. Z kolei STYROLAMIN NRO oraz DACHOMIN RE 15 i 30 to specjalistyczne produkty stosowane na dachach budynków i hal, posiadające pełną klasyfikację bezpieczeństwa pożarowego w zakresie reakcji na ogień, odporności ogniowej jak i nierozprzestrzeniania ognia.

W roku 2019 STYROPMIN w ramach dalszego rozwoju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom branży wprowadził na rynek linię produktów specjalistycznych DUO LINE

Wymogi formalno-prawne: wszystkie produkty marki STYROPMIN mają wymagane prawem i przepisami budowlanymi dokumenty i certyfikaty oraz spełniają wysokie normy krajowe jak i europejskie. Firma posiada także Rekomendację RTQ wydaną przez ITB.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum