Okleiny okien PVC odporne na działanie promieni UV

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Okleiny okien PVC odporne na działanie promieni UV

Okleiny okien PVC jeszcze nigdy nie oferowały tak wysokich parametrów i tak szerokich możliwości estetycznych. Oferta dostępnych dziś folii obejmuje wzory drewnopodobne, inspirowane metalami i jednobarwne, zupełnie gładkie i z wyraźną strukturą powierzchni. I to we wszystkich kolorach.

aktualizacja: 2020-11-05 09:42:37

Paleta kolorystyczna folii oferowanych przez MS więcej niż OKNA nie ogranicza się jedynie do barw jasnych. Wśród propozycji znaleźć można również wzory bardzo ciemne - szarości (w tym modny antracyt), a także głęboką, matową czerń.

Nawet folie w tych odcieniach, dzięki odpowiednim innowacjom w budowie (m.in. technologie SST w przypadku marki Renolit, cool colors oraz cool colors PLUS - w przypadku marki Continental), zapewniają pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi - zwłaszcza działaniem promieni UV.

Mimo ciemnej barwy nie pochłaniają, ale odbijają promieniowanie podczerwone, zmniejszając różnicę temperatur między wewnętrzną i zewnętrzną częścią profilu. Tym samym zabezpieczają ramy i skrzydła przed nadmiernym nagrzaniem się, co skutkować mogłoby ich odkształcaniem się. Sama folia zaś nie blednie i nie zmienia odcienia.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje