Okleiny okien PVC odporne na działanie promieni UV

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Okleiny okien PVC odporne na działanie promieni UV

Okleiny okien PVC jeszcze nigdy nie oferowały tak wysokich parametrów i tak szerokich możliwości estetycznych. Oferta dostępnych dziś folii obejmuje wzory drewnopodobne, inspirowane metalami i jednobarwne, zupełnie gładkie i z wyraźną strukturą powierzchni. I to we wszystkich kolorach.

aktualizacja: 2020-11-05 09:42:37

Paleta kolorystyczna folii oferowanych przez MS więcej niż OKNA nie ogranicza się jedynie do barw jasnych. Wśród propozycji znaleźć można również wzory bardzo ciemne - szarości (w tym modny antracyt), a także głęboką, matową czerń.

Nawet folie w tych odcieniach, dzięki odpowiednim innowacjom w budowie (m.in. technologie SST w przypadku marki Renolit, cool colors oraz cool colors PLUS - w przypadku marki Continental), zapewniają pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi - zwłaszcza działaniem promieni UV.

Mimo ciemnej barwy nie pochłaniają, ale odbijają promieniowanie podczerwone, zmniejszając różnicę temperatur między wewnętrzną i zewnętrzną częścią profilu. Tym samym zabezpieczają ramy i skrzydła przed nadmiernym nagrzaniem się, co skutkować mogłoby ich odkształcaniem się. Sama folia zaś nie blednie i nie zmienia odcienia.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!