Okna ALU LOOK w wersji total black

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Okna  ALU LOOK w wersji total black

Czarne okna przebojem wdarły się do pracowni architektów i na stałe zadomowiły się w wielu nowoczesnych projektach. Ciemna stolarka świetnie sprawdza się w odważnych i niesztampowych realizacjach. Ponadczasowa czerń sprawia, że okna prezentują się elegancko i estetycznie.

aktualizacja: 2021-09-28 04:55:00

MS więcej niż OKNA proponuje stolarkę ALU LOOK w wersji total black. Efekt eleganckiej i głębokiej czerni uzyskamy dzięki zastosowaniu okleiny Jet Black matt. Matowa okleina o strukturze skórki pomarańczy jest bardzo praktyczna - na jej powierzchni nie widać śladów palców ani zabrudzeń. Wykonana jest w technologii CC+ (Cool Colors PLUS). Oznacza to, że profile oklejone kolorem Jet Black matt zabezpieczone są przed nadmiernym nagrzewaniem się nawet podczas bardzo słonecznych dni.

Warto podkreślić, że po otwarciu okna, w środku nie widzimy białego profilu, ponieważ rdzeń barwiony jest w masie na kolor szary. Ten element wpływa na estetykę wykonania okien.

Dopełnieniem ciemnej stylizacji będzie czarna klamka TOULON z systemem Secustic. Ma designerską i kanciastą formę z wyraźnie zaznaczonymi załamaniami, co stanowi uzupełnienie dla niepowtarzalnego charakteru okien. Do wersji total black możemy dobrać czarną ramkę CHROMATECH ultra, która ochroni okna przed ucieczką ciepła.

Opcjonalnie istnieje możliwość zdecydowania się na okucia ukryte, co pozwoli otrzymać stolarkę w totalnej wersji czarnego koloru.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA