Drzwi zewnętrzne SOLANO 90 z panelem nakładkowym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drzwi zewnętrzne SOLANO 90 z panelem nakładkowym

Drzwi zewnętrzne marki KRISPOL to inwestycja na wiele lat - szczelne, bezpieczne i unikatowe, stanowią najlepszą wizytówkę domu. Dokonując wyboru inwestorzy zwracają uwagę na ich energooszczędność i trwałość. Ze względu na intensywną, codzienną eksploatację drzwi wejściowych, ich konstrukcja powinna być solidna i odporna na każde warunki pogodowe.

aktualizacja: 2022-12-16 06:42:06

SOLANO 90 mają wytrzymały system profili, paneli aluminiowych oraz dodatkowy wkład termiczny, dzięki czemu, niezależnie od pory roku, zostaje zachowany najwyższy komfort ich użytkowania.

Niezwykle ważny jest również design. Oferta zewnętrznych drzwi aluminiowych obejmuje kilka wariantów wykończenia, m.in. malowanie gładkie według palety RAL, malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL. Nowością w ofercie jest linia wypełnień wykonanych z kamienia dekoracyjnego i spieku kwarcowego.

W trendach na nadchodzący rok widać dążenie, aby drzwi wejściowe były jak najszersze i przyciągały uwagę wzornictwem i kolorem. Ten efekt można uzyskać dzięki bocznym naświetlom, które optycznie poszerzają wejście. Nowoczesny wygląd zapewnia również powierzchnia skrzydła zlicowana z powierzchnią ościeżnicy, tworząc spójną i elegancką całość. Pochwyt to kolejny element, który pozwala się wyróżnić - coraz częściej klasyczny wzór stali nierdzewnej zastępuje modny czarny kolor (linia BLACK). Popularne są również zewnętrzne zdobienia, np. wstawki ze szkła emaliowanego w kolorze czarnym, frezowanie lub aplikacje w kolorze INOX.

Dokonując wyboru, inwestor zorientowany na rozwiązania smart, może wybierać z szerokiej gamy dodatków, takich jak automatyczny zamek wielopunktowy, klawiatury kodowe, czy czytnik linii papilarnych umożliwiający szybki i nowoczesny dostęp do domu dla całej rodziny.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!