Energooszczędne okna dachowe od FAKRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Energooszczędne okna dachowe od FAKRO

Rosnąca ekologiczna świadomość społeczna i poszukiwanie energooszczędnych rozwiązań to w dzisiejszych czasach ważny aspekt. Kwestia ocieplenia poddasza użytkowego jest kluczowa dla utrzymania komfortu w codziennym życiu. Szczególnie zimą to duże wyzwanie i finansowe obciążenie dla domowników. Na szczęście można zapewnić ciepło na poddaszu, jednocześnie oszczędzając na ogrzewaniu domu.

aktualizacja: 2023-01-13 11:58:47

Idealnym rozwiązaniem są okna dachowe FAKRO, których doskonałe parametry pozwolą zapewnić mniejsze straty ciepła w chłodne, zimowe dni. Chcąc zwiększyć termoizolacyjność okien warto zastosować specjalne kołnierze uszczelniające w wersji Thermo oraz specjalny zestaw izolacyjny, przeznaczony do ciepłego montażu okien. W zestawie takim, FAKRO wykorzystuje naturalne surowce jak np. wełnę owczą do ocieplania montowanego okna.

Zimą energooszczędne okna dachowe zatrzymują wewnątrz pomieszczenia ciepło nie dopuszczając do ucieczki ogrzanego powietrza na zewnętrz. Dodatkowo pasywnie pozyskują energię z promieni słonecznych i dzięki energooszczędnej konstrukcji zatrzymują ją wewnątrz, poprawiając bilans cieplny. Pamiętajmy, że energooszczędne okna dachowe to nie tylko niższe rachunki za ogrzewanie domów w chłodne dni, ale także dbałość o nasz wspólny dom jakim jest Ziemia.

Więcej informacji: www.fakro.pl

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!