Okna FORMA i FORMA VISO od MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Okna FORMA i FORMA VISO od MS więcej niż OKNA

W ofercie MS więcej niż OKNA warto zwrócić uwagę na linię okien FORMA. Ich konstrukcje powstają na bazie profili PVC firmy Deceuninck o szerokości 76 mm. Dostępne są dwie wersje: podstawowa FORMA oraz FORMA Viso ze zlicowanym układem skrzydła i ramy, co sprawia, że od zewnętrznej strony tworzą jedną płaszczyznę.

aktualizacja: 2022-11-10 07:06:49

FORMA Viso w opcji dwuskrzydłowej oferuje także możliwość zastosowania wąskiego słupka ruchomego, który zapewnia dużą ilość naturalnego światła. Okna FORMA oferowane są w bogatej palecie kolorystycznej, w tym z okleinami w odcieniach metalicznych oraz imitujących drewno. Dostępna jest również opcja BiColor, czyli z ramą i skrzydłem w różnych barwach.

Produkty z kolekcji FORMA charakteryzują świetne parametry techniczne. Z ramką Thermobar współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi tylko 0,73 W/(m²•K). Ich klasa odporności na obciążenie wiatrem to C3, co oznacza, że wytrzymają ciśnienie wywołane przez wiatr o prędkości do 158 km/h. Mogą poszczycić się również wysoką klasą wodoszczelności 9A, czyli nie przepuszczą wody nawet przy bardzo ulewnym deszczu.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!