Zewnętrzne rolety okienne Schüco AB ZDS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zewnętrzne rolety okienne Schüco AB ZDS

Współczesny design stawia na dyskretną estetykę i maksymalną funkcjonalność. Zewnętrzne rolety okienne Schüco AB ZDS są widoczne tylko wtedy, gdy potrzebna jest ochrona przeciwsłoneczna, przeciwolśnieniowa czy zapewnienie prywatności.

aktualizacja: 2022-07-29 04:51:00

Rozwiązanie zostało całkowicie zintegrowane z konstrukcją okna w systemie okiennym AWS, co pozwoliło wyeliminować widoczne kasety. Funkcje bocznych prowadnic przejęły ościeżnice okienne, dzięki czemu stolarka zachowuje nowoczesny, estetyczny design. Szeroka paleta tkanin obejmuje aż 50 różnego rodzaju materiałów i kombinacji kolorystycznych, co pozwala na indywidualne dopasowanie rolety do architektury budynku i indywidualnych wymagań związanych z ochroną przeciwsłoneczną i przeznaczeniem danego pomieszczenia. Oprócz tkanin nieprzeziernych do wyboru są również materiały o wysokiej transparentności nawet do 14%, które zapewniają doskonały widok na otoczenie zewnętrzne.

Zewnętrzne rolety powinny cechować się wysoką trwałością i odpornością na wszelkie czynniki pogodowe, a przy tym zapewniać niezawodność działania. Obsługiwane elektronicznie przesłony AB ZDS cechują się ekstremalną wytrzymałością na napory nawet bardzo silnego wiatru o prędkości do 25 m/s, co odpowiada sile 10 w skali Beauforta. Ewentualnemu uszkodzeniu rolety zapobiega ponadto funkcja wykrywania przeszkód.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego mechanizmu ZIP tkanina jest zawsze prowadzona równomiernie, nie wysuwa się z prowadnicy i cechuje się gładkim, jednolitym wyglądem. Precyzyjne prowadzenie osłony sprawia, że może ona osiągać imponującą powierzchnię nawet do 12 m2. Dzięki temu może być ona integrowana nie tylko z oknami, lecz także fasadami aluminiowymi Schüco. W obydwu przypadkach rozwiązanie jest dostarczane w postaci zmontowanej, co gwarantuje szybki i prosty montaż.

Firma powiązana:
Schüco International Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!